Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
Чи прощати зраду
Violetta_ Повідомлення # 31
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну прощати чи ні це справа кожного, і моя думка, що слово "прощати" тут недоречне, на зраду можна закрити очі, ну не забути. У мене була така ситуація в житті, щоб не руйнувати сім'ю і син ріс у повноцінній сім'ї, намагалася закрити очі, але тільки гірше стало. Я почала гризти саму себе, прийшло розуміння того, що я просто зламана від такого життя, та й дитині не комфортно в сім'ї, де немає щастя. Після розлучення ще довго не могла отямитися, думала, що це в мені причина його зради. Не стала затягувати з таким душевним станом і пішла до психолога, важливо було для мене навчиться знову довіряти чоловікам і просто відпустити образу. Марія Калініна допомогла мені в цьому, просто навіть те, що психологу можна розповісти все без таємниць, простими словами: викласти душу і не боятися, що вас засудять або неправильно зрозуміють.
 
Valarij Повідомлення # 32
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не прощаю....
 
vita-mosom Повідомлення # 33
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо мені людина, яка воліє бути з іншим, а не зі мною. Таку стусанами під зад одразу ж
 
Lady130 Повідомлення # 34
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б порадитися! І обговорити свою проблему, може прислухатися до порад людей доросліших за мене і більш досвідчених! Я дівчина мені 26 років, моєму чоловікові, з яким я вже третій рік разом 54 роки! Так вийшло, що восени 2015 року я зробила велику помилку, полізла в його телефон, тому, що втомилася спостерігати картини, коли він вічно носиться зі своїми телефонами, іноді він їх вимикав на ніч і таке інше, потім мені незрозуміла дівчина почала писати, після того, як я своєму чоловікові скинула на стіну картинку з написом я про тебе думаю, тут приходить у фейсбуці смс від неї, чого ти про нього думаєш і таке інше))) ну я і відповіла їй, що це мій чоловік, з яким я на той момент була вже два роки на, що вона мені відповіла, що він приїжджав до неї, і по мимо цього у нього купа дівчат, що сидить на сайтах, потім загуглила його фото, вибило купу сайтів знайомств, після наших розставань, коли я приїжджала знову до нього, знаходила жіноче волосся, яке явно не моє, ну от я вирішила грішок такий зробити - взяти телефон без запиту, побачила дуже багато листувань із різними жінками, різного віку, там був вірт, фото, поцілунки і т.д. д. Багато я не читала просто по фот кала і поклала телефон на місце, на наступний день я поїхала від нього і скинула ці скріни все ,я поїхала на тиждень в інше місто, думала стане легше ,але він почав дзвонити ,я почала відходити ,по приїзду ми знову помірялися він пообіцяв перестати спілкуватися з ними ,на сайтах не сидіти ,так як довіри вже не те ,зайшла я в його ноут там за той час, поки я йому прощала ,він час не втрачав і знайомився з іншими жінками! Закрила я на це очі, з часом я почала розуміти, що воно цей біль від образи пожирає мене просто, що при сварках я згадую ! Вирішила піти, познайомилася з молодою людиною і почали ми легкі стосунки, зустрічі, кіно, увійшов швидко в довіру, загалом, усе начебто добре, і тут мій колишній починає писати, як він мене любить, щоб я повернулася до нього, ну, дозволила, або почуття мої до нього щирі, щоб він приїхав до мене, він приїхав у костюмі, з квітами та з перстнем, щоб я вийшла за нього заміж, я під час розмови сказала, що в мене нові стосунки, що я вступала в статевий акт з іншим чоловіком, він відповів, що він це прощає і не коли згадає, щоб я теж дала йому шанс і щоб я йому повірила, тут я розтанула, тому хлопцю пояснила, що повертаюся до колишнього, начебто налагодилося, почали жити разом, але почуття недовіри виникали, але я їх пригнічувала, заспокоюю себе, що він же мене любить (він мені так сказав), я знала прекрасно, поки ми не були разом, що він був з іншими і знайомився з дівчатами, але він мене заспокоїв тим, що він мені дав слово, що шукати не кого не буде, ті вчинки і листування він пояснив тим, що він був не впевнений в мені, що думав, що я просто з ним через якихось умов, час минав, він завжди на зв'язку, телефон постійно піднімав, ночував завжди поруч, на своїх телефонах поставив блокування, так само продовжує і до сьогоднішнього дня тягатися з ними, у мене така поведінка зрозуміло почала викликати знову не довіру, я почала виносити іноді йому мозок, чому код на телефоні, він сказав, що на роботі буває може забути і щоб не хто не побачив його особисту інформацію, я дуже намагаюся в це вірити, свої емоції намагаюся контролювати, минуле йому не згадую, але це почуття не довіри поїдаю зсередини, я часто заходжу пробивати його фото за Яндексом, сайти знайомств все на місці, він їх не видалив, але по датах давно його не було там, ну і так я постійно борюся в собі між піти ((бо рано чи пізно я зірвусь просто емоційно або повірити людині, прибрати всі страхи свої! І ось кілька днів тому знову все теж фото, яндекс, перевірка і тут я бачу його фото, його улюблений нік, замість справжнього ім'я і, що був два дні тому! Сайт знайомств для сексу, там купа веб моделей, він там з віп статусом ! Я зробила скріни! Сиджу і два дні поки його немає, він на полюванні, в роздумах не сплю ночами, як краще зробити піти тихенько без пояснення і поміняти номер навіть телефону, почати життя з чистого аркуша! Не йти на його провокуючі смс, я сумую і все в тому дусі! Я просто так уже втомилася в 26 років себе накручувати, ці емоції про інших жінок, його підозрюю про зради, іноді зриваюся і йому починаю говорити про свою не довіру, він психує, сердитися, що немає до нього довіри! Потім я заспокоюю, що він завжди на зв'язку, спить удома, вихідні зазвичай удома, рідко куди він сам, він мене познайомив з батьком, я перша жінка, яку він татові представив, після розлучення в нього були інші жінки, але він з батьком не знайомив їх! першою була його колишня дружина, але з нею він у розлученні з 2008 року, що він про мене дбає, прийняв мене з дитиною, добре ставиться до сина мого, рідко, звісно, чую компліменти якісь у свій бік, хоча завжди зустрічаю його з роботи вся в порядку, не в халаті та у бігудях, але не яких приємних слів, а в мене одразу в голові ті листування, в яких він писав, що ті дівчата красуні і т. д.! А з іншого боку я розумію, що ці сайти можливо не коли не закінчаться, що його натура не зрада і він дуже любить жіночу увагу, що одружитися так він і не поспішає, ну в плані узаконити відносини, що напевно я просто дуже зручний варіант, молода, струнка дівчина, симпатична в люди не соромно вийти, повністю справляюся з домашніми справами, готувати люблю, вмію, завжди є, що їсти, зустрічаю з посмішкою, нафарбована з накритим столом, не чого не вимагаю не дорогих подарунків, не телефонів, шуб і т . д. Рада будь-якій покупці, голова не коли не болить, навпаки завжди чомусь перша проявляю ініціативу. Розгублено, що робити, як вчинить? всередині втомилася все тримати, переживати все в собі, жити якимись страхами про зради, але і реально розумію, що добре це все не закінчиться, що я йому виношу мозок цим, але і справлятися складно, не заходити, не дивитися, чи був у мережі чи ні, тощо. Чи не продовжує він знову спілкуватися з якимись колишніми дівчатами? ще і цей секс-сайт знайомств, на запитання, можливо, чогось бракує, все вистачає, ти одна, нікого не шукаю! В розгубленості! З одного боку люблю, звикла, а з іншого не можу змиритися!
 
Vladlen93 Повідомлення # 35
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б не пробачив
 
Dealy Повідомлення # 36
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні в якому разі. Там де раз, там і два.
 
YaraOlga Повідомлення # 37
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибір кожного насправді, а ось буквально з другим повідомленням згодна. Це просто означає, що людині чогось не вистачало, і ви не можете їй цього дати. А можливо сама людина така, тут уже від ситуації залежить усе.
 
Аліночка Повідомлення # 38
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Прощати можна тільки в тому разі, якщо Ваш партнер усвідомив, що він не правий, і якщо він хоче зберегти Вас. В інших випадках все буде повторюватися.
 
Limma Повідомлення # 39
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу почитати книжку "Зрада як любовний наркотик". Там історії сімейних пар, які спробували вирішити цю проблему (прощати-не прощати) за допомогою сімейного психолога. Цікаво і дохідливо.
 
ALEKSEY27 Повідомлення # 40
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Пробачити, звісно, зраду можна, але стосунки вже не будуть такими, як колишні... довіру буде втрачено раз і назавжди
 
Elisanda Повідомлення # 41
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
ну я не знаю, як зрада сприйметься, коли люди разом уже 20 років. але на перших етапах цю хрень прощати точно не варто
 
itovs Повідомлення # 42
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи і ні за що
Додано (29.11.2017, 22:21)
---------------------------------------------
А хоча)
 
GloriyaOdessa Повідомлення # 43
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Пробачити можна, але не завжди.
 
Katrine Повідомлення # 44
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Аліночка ()
Прощати можна тільки в тому разі, якщо Ваш партнер усвідомив, що він не правий, і якщо він хоче зберегти Вас. В інших випадках все буде повторюватися.
а як ви це дізнаєтеся напевно? де гарантія, що вона не бреше? ви ж не залізете в голову людини, щоб упевнитися, розкаявся він чи ні...
так що це все відмазки!
прощати не можна і крапка.
 
IVAN09 Повідомлення # 45
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дуже особисте, і однозначно відповісти не можна
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: