Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануаліст Одеса Суворовський район (Мануаліст Одеса Суворовський район)
Мануаліст Одеса Суворовський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануаліст Одеса Суворовський район


Доброго дня відвідувачі сайту! Збуджує інтерес, які мануалісти в нашому місті найграмотніші? Хочеться знати вашу точку зору про таких майстрів-мануалістів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але не вийшло знайти досвідченого лікаря. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво дізнатися з перших рук, які медики в реальності найпрофесійніші, а то я вже довго в пошуку, і мої оцінки сумні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б мені вступити в полеміку з попередньою дамою, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найграмотніші в цій професії і я хочу їх порекомендувати, це - мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануаліст із золотими руками Владислав Забранський. Просто слів не вистачає, щоб описати. Дуже адекватний фахівець і розумний лікар. Владислав Володимирович - майстер у своїй справі, я вдячна йому за якісні сеанси.
 
Жюлі Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Це обдарований лікар! Я йому вірю! Мабуть, на поточний день, таких фахівців можна перерахувати на пальцях лише однієї руки за весь час. Найважливіші причини радити Забранського Владислава Володимировича - це вміння, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, а отже, володіння сучасними навичками, а також повне і доскональне інформування хворого.
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви маєте рацію, була на прийомі у Забранського Владислава Володимировича. Можу відзначити за нього, як за кваліфікованого лікаря в цій сфері. Виявлений діагноз міг привезти на операційний стіл, і все ж за допомогою лікування Владислава Володимировича все обійшлося. Можу я його радити.
 
Есфір Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Забранський, фахівець своєї справи. Останнім часом звертаюся до нього з різними захворюваннями з різних підстав. А головне, що його курс сеансів завжди має сприятливий ефект.
 
Гликерія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, він зробив неможливе - відібрав у мене тростину і допоміг ходити без неї. Вдячна від усієї душі! Через його золоті руки пройшли багато моїх родичів. Професіонал, який постійно розвивається, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні одесити, зацікавив цей лікар, можете дати контактні дані?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Владислав Забранський веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Єфросинія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Щороку (протягом 5 років) проходжу курс реабілітації у В.В. Забранського. Забранського. Дуже рада, що пощастило з таким чудовим лікарем. Результати є!
 
Рікарда Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануаліст Одеса Суворовський район (Мануаліст Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: