Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки невропатолог Одеса (Відгуки невропатолог Одеса)
Відгуки невропатолог Одеса
Діонісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки невропатолог Одеса
 


Друзі, потребую вашої поради: шукаю невролога з хорошою репутацією в Одесі. Якщо ви зверталися до подібних лікарів, поділіться, будь ласка, вашим досвідом.
 
Odesseya12 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Що довше шукаєш, то більше розумієш, як важливо знайти хорошого невролога. Пройшла через кілька прийомів у різних лікарів, але так і не знайшла того, до кого б хотілося повернутися.
 
Магдалина20 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічала лікарів різних спеціалізацій і рівнів досвіду, але щось завжди здається недостатньо переконливим. Не хочу ризикувати своїм здоров'ям, обираючи лікаря навмання.
 
Леонтія78 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалих спроб знайти невролога, здатного допомогти з проблемами спини, мені порадили звернутися до Патрашки Катерини Вікторівни. Її професійний підхід і доброзичливість відразу ж змусили мене відчути себе в надійних руках.
 
Азарій Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя спина мучила мене довгий час, і я перепробувала вже кілька неврологів. Але тільки прийом у Патрашки Катерини Вікторівни дав результат. Її професіоналізм і уважний підхід відразу ж звернули на себе увагу.
 
Jenny77 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох безуспішних спроб знайти невролога, що спеціалізується на проблемах епілепсії, мені порадили звернутися до лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни. Її професійний підхід і вміння діагностувати одразу ж завоювали мою довірливість.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго мучила епілепсія, і мої попередні візити до лікарів не приносили результату. Але точний діагноз Тетяни Євгенівни та лікування призвели до позитивних змін.
 
Kazakova Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті знайшла невролога, який здатний дійсно допомогти з проблемами спини. Лікар Патрашка Катерина Вікторівна провела комплексне обстеження і призначила ефективне лікування.
 
Євпраксія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарці Калюжній Тетяні Євгенівні я більше не мучуся від епілепсії та запаморочення. Її увага до деталей та індивідуальний підхід зробили її справжнім порятунком для мене.
 
Аксаков Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з лікаркою Калюжною Тетяною Євгенівною, щоб отримати консультацію?
 
KoltsunIrina Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам телефони клініки Лікаріум, за ними ви можете записатися на прийом -048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Владилена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Які способи контакту з неврологом Патрашку О.В. доступні?
 
Азарій Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю Вам особистий телефон Катерини Вікторівни - 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Відгуки невропатолог Одеса (Відгуки невропатолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: