Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Розслаблювальний масаж Одеса (Розслаблювальний масаж Одеса)
Розслаблювальний масаж Одеса
Віоллета Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Розслаблювальний масаж Одеса


Підкажіть, мене цікавить, куди і до кого можна сходити на розслаблювальний масаж в Одесі, для жінки. Щоб і ціна була не велика, а також щоб масажист був хороший.
Потрібен як і розслаблювальний масаж - сидяча робота, так і оздоровчий масаж, щоб не тільки "пом'яли", а й був лікувальний ефект. Але тільки потрібен розслаблювальний масаж, а не інтимний або еротичний масаж - а то в інтернеті про це начиталася, аж погано.
Була днями у масажиста, ім'я не пам'ятаю, приймає на Коблевській (вулиця Коблевська), так мені не сподобалося. Зарозуміло спілкувався фахівець зі мною, а також намазав мене якоюсь олією, яка дуже огидно пахла. Тож мені потрібен інший фахівець.
Прошу відгуки та рекомендації, щоб можна було вибрати хорошого масажиста.
 
Irishka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Розслаблювальний масаж і лікувальний або оздоровчий масаж - це різні речі. Розслаблювальний масаж - за визначенням це масаж для зняття тонусу м'язів, а лікувальний масаж - це маніпуляції, спрямовані, як мінімум, на загальне зміцнення й оздоровлення організму.

Щодо ж хорошого масажиста, то можу порекомендувати Владислава. Молодий фахівець, медик, кілька курсів із масажу закінчив, багатьох людей на ноги поставив. Він приймає вдома, на вулиці Богдана Хмельницького. Я давно шукала хорошого фахівця (сама курси масажу закінчила), порекомендували його тут на форумі, пішла до нього і дуже задоволена. У мене рука до кінця не піднімалася і болі жахливі були, ніхто зняти не міг, він же проблему з рукою зняв під час першого сеансу і відновив роботу руки на відсотків 95.
Усі, кому його рекомендувала, ним задоволені. У знайомого були болі в попереку, поміняв багато фахівців за років 5, ніхто не міг вилікувати. Після курсу масажу і мануальної терапії, у Владислава, забув про біль. Дуже задоволений, що я йому Владислава порадила.
За ціною масажу - у нього недорого. Вартість одного сеансу 100 гривень.

Якщо хочете, то залишу Вам його телефони.
 
Віоллета Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що пояснили. Так, потрібен більше звичайно лікувальний масаж. Дякую за рекомендацію.
Цитата Irishka ()
Якщо хочете, то залишу Вам його телефони.
Залиште, будь ласка, номер телефону масажиста. Ціна масажу в нього не велика, рекомендації від Вас теж чудові, тож треба до нього сходити.
 
Irishka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист і мануальний терапевт, звати Владислав.
Його телефони: 048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав чудовий, напевно найкращий масажист в Одесі. Під час його лікувального масажу ви отримаєте і розслаблення, і оздоровлення. Мені дуже допоміг і багато знайомих ним задоволені. Теж рекомендую до нього звернутися.
 
Віоллета Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Почитала в інтернеті про Вашого масажиста відгуки, дійсно багато вдячних йому людей. Уже записалася на завтра до Владислава на масаж. Спасибі Іришка і Галина, що відгукнулися!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Розслаблювальний масаж Одеса (Розслаблювальний масаж Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: