Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий масажист Одеси (Найкращий масажист Одеси)
Найкращий масажист Одеси
Емілі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий масажист Одеси


Порадьте, потрібен мені найкращий масажист в Одесі. Ціна масажу не головне, головне якість і дійсна користь для здоров'я. Я побувала в багатьох масажистів і поки що не знайшла того, який мені сподобається, а також такого, про якого можна було б сказати, що в нього "золоті руки".

Довго мучать болі в спині, я відвідала вже кілька салонів, де залишила чималі гроші. Також була у кількох мануальних терапевтів, що так само не принесло бажаного результату.

На жаль, але в наш час розвелося багато "екзотичних" видів масажу, які прийшли до нас із-за бугра, а якість і реальна користь для здоров'я від них нульова, кажу за своїми відчуттями... Тож мені потрібен найкращий масажист, який допоможе мені позбутися болю.

Прошу всіх залишати свої відгуки та рекомендації про фахівців із масажу в Одесі, щоб можна було вибрати з них найкращого масажиста.
 
Natalia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви напевно потрапляли на екзотичні види масажу, типу: тайський масаж, масаж бамбуковими паличками (віниками), хіромасаж тощо. Видів екзотичного масажу багато розвелося, напевно через це стало важко знайти хорошого фахівця з класичного російського масажу. Я знаю щонайменше одного хорошого фахівця, який поставив на ноги, у прямому сенсі слова, багатьох людей. Як я знаю, він не рекламується, а клієнти до нього приходять "по сарафанному радіо".

Мені самій його порекомендувала знайома, яка довго страждала від болю в спині, але як почала ходити до нього, то забула про біль. У мене і мого чоловіка теж давно була зірвана спина, бо ми майже самі робили ремонт на дачі. Страждала і я, і він. Теж поміняли кількох масажистів, оскільки ефекту від їхнього лікування особливого не було. Потім прийшли до Владислава, якого порекомендувала мені знайома, і спочатку болі перестали бути різкими, а до кінця курсу масажу і мануальної терапії (з 10 сеансів) про болі забули і спина тепер як нова. Я його вважаю найкращим масажистом Одеси, оскільки він дуже сильно допоміг і мені, і моєму чоловікові. Цей масажист молодий, але дуже грамотний, працював у якійсь лікарні, а зараз приймає у себе вдома.

Якщо захочете, то я залишу Вам його номер телефону.
 
Емілі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно залишайте. У якому районі Одеси цей масажист приймає?
 
Natalia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Емілі ()
Звичайно залишайте. У якому районі Одеси цей масажист приймає?
Приймає на Молдованці, Малиновський район міста Одеси, вулиця Богдана Хмельницького.
Вартість прийому 100 гривень. Ціна масажу, на сьогоднішній день у нього невелика! Запис у нього дуже щільний, чоловік 10 на день приймає.
Звати Владислав. Номери телефонів: 0487010704, 0509935792, 0677844314, 0634877825.
Я його рекомендую, бо знаю, що він багатьом допоміг. Сподіваюся і Вас вилікує!
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав - найкращий масаж Одеси! Я і чоловік у нього лікувалися. Мені допоміг дуже. У мене ноги віднімалися через міжхребцеву грижу, після курсу лікування в нього болі минули.
Знаю, що він піднімав лежачих хворих, від яких відмовилися інші масажисти й мануальні терапевти. Колегу чоловіка підняв із ліжка, позбавив жахливого болю, коли той зліг і пролежав 2 тижні.
Так що я Вам теж рекомендую Владислава.
 
Natalia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталя і Галина, спасибі за відгуки та рекомендацію. Я пошукала про нього відгуки в інтернеті, на інших форумах Одеси його теж рекомендують. Він виявляється не тільки масажист, але ще й медик. Знайшла про нього багато хороших відгуків на різних сайтах. До речі, вже записалася до нього на масаж, на післязавтра. Ще раз дякую Вам за допомогу і що порекомендували хорошого фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий масажист Одеси (Найкращий масажист Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: