Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси)
Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси
Циля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси


Здраствуйте форумчанки! Залиште свої відгуки про перший пологовий будинок і якого лікаря можете порекомендувати!
 
Регіна Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо ви хочете хороші, комфортні пологи, краще бігти з цього пологового будинку. Огидні лікарі. Ставлення халатне до породіль. Народжувала 3 дні тому. Пологи були важкі й лікарі дуже затягнули весь процес. Прокололи міхур, що не треба було робити, дитина була без вод 26 годин. Через цих недосвідчених лікарів дитина в реанімації. Під суд таких фахівців!
 
Розочка Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Не подобається цей пологовий будинок, лежала там на збереженні, грубий персонал і безвідповідальні працівники. Народжувати там не хочу.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала і це був концтабір! Я народжувала у вихідний день і з черговою бригадою. Пологи перші. До мене заходили раз на 4 години. І я запитувала: "Яке відкриття?" Щоб самій розуміти, скільки ще терпіти цей біль. Але жодного разу не отримала відповіді. Через 13 годин жахливого болю і непритомності я попросила епідуралку, більше не могла терпіти. У підсумку зробили не відразу, а за 1,5 години до пологів. Як ви вже зрозуміли, вона не подіяла! Тільки даремно. На пологи сил уже не було. Те що могли надрізати, я мовчу! Порвалася від і до.  Зашивали на живу. Зашили, потім лікарю здалося, що криво. Вона взяла розпорола мене і заново зашила. Дівчата! Це все на живу! Але я мовчала до пологів і під час! Боялася, що можуть зробити родову травму синові! Із сином усе добре! Я написала найбезневинніше! Щоб не шокувати! Зараз так вийшло, що я знову вагітна... Через 2,5 місяця народжувати. Де - не знаю...
 
Сапфіра Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з Полюлях Оксаною Анатоліївною в п'ятому пологовому будинку - все пройшло просто чудово! Для мене було важливо не тільки народити здорового малюка, а також швидко і легко відновитися після пологів. Що у мене і виходить. За це безмежно вдячна Оксані Анатоліївні. Пологи були природні. За третім тільки до неї і Вам її рекомендую, як відмінного акушера.
 
Ава Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - справжній Лікар! Побільше б таких лікарів. Дуже людяний підхід до пацієнтів. Усе докладно розповість, що незрозуміло, пояснить. На всі запитання відповість. Якщо потрібно, заспокоїть. До всіх пацієнтів ставиться детально і зі знанням справи. Допомогла з'явитися на світ моєму синові. Незважаючи на складний і рідкісний діагноз, Оксана Анатоліївна особисто стежила за моїм станом і налаштовувала на позитивний результат. Особисто приймала у мене пологи (кесарів розтин), за що їй величезне спасибі. Вдячна долі, що потрапила саме до неї і вам раджу.
 
Ждана Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна допомогла з'явитися на світ моєму синові, це прекрасний лікар і дуже душевна людина. Вона робила мені кесарів, вела до і після. Якщо ви хочете максимально адекватне ставлення, якщо вам важливо, щоб лікар був не просто професіоналом, а й хорошою людиною, вам до неї! Дуже щира, добра. Якщо зберуся ще народжувати, не замислюючись повернуся до Оксани Анатоліївни!
 
Нісса Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
А я народжувала в сьомому пологовому будинку, знайомі порадили Подоляна Олександра Ілліча і я залишилася дуже задоволена. Дуже грамотний лікар. Викликає довіру в пацієнтів. Прийняв правильне рішення про розродження. Потрапила до нього на 39 тижні з ознаками прееклампсії важкого ступеня. Завдяки Олександру Іллічу все вирішилося благополучно. Мій синочок абсолютно здоровий.
 
Інеса Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч оперативно ухвалив правильне рішення щодо способу розродження, зваживши всі ризики, провів успішно операцію кесарів розтин за тазового передлежання плода і ваги дитини 3600. Під час операції з'ясувалося, що було передчасне відходження навколоплідних вод і змішане сідничне передлежання плода, замість чистосідничного, як показувало останнє УЗД. Якби не акушер Подолян, невідомо, чим би все закінчилося при природних пологах. Я можу його рекомендувати керуючись власним досвідом.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були дуже довгі і важкі пологи, але завдяки Олександру Іллічу все пройшло успішно!
 
поліна35 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Залиште координати цих акушерів?
 
Інеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч, приймає в 7 пологовому будинку Одеси на Космонавтів, 11б, 0960390029, 0667225294, звертайтеся, залишитеся задоволені.
 
Ава Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна 097-354-00-73, пологовий будинок №5 Говорова 28, на мій погляд це найкращий акушер.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер-гінеколог 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: