Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки (Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки)
Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки
Ветта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки

 Здраствуйте, моєму батькові потрібна грамотна консультація хорошого ендокринолога. Порадили звернутися до Догонової Марії Володимирівни, хто проходив лікування у цього фахівця, залиште свій відгук? Можете рекомендувати Марію Володимирівну як грамотного фахівця.
 
Alyonka Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, сміливо можу рекомендувати Марію Володимирівну. Аналізи всі тільки по справі, нічого зайвого. Інформація викладена доступно і зрозуміло, лікування допомогло.
 
пра45 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша, уважна лікарка, все розповіла по справі, зайвих аналізів не призначала, ставила дуже багато запитань, тобто видно, що лікарка ставиться до роботи серйозно і зацікавлена в якісному лікуванні. Прописала недорогі, а головне, ефективні медикаменти. Дуже задоволена відвідуванням цього фахівця і вам рекомендую!
 
Барбара789 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу залишити позитивний відгук про Марію Володимирівну. Вона допомогла мені впоратися з діабетом, зараз утримувати цукор на рівні 6-6,5 - це велике щастя для мене, тож на власному досвіді можу сміливо рекомендувати ендокринолога Догонову.
 
дила Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я щойно закінчила лікування у Марії Володимирівни і дуже задоволена результатом. Перед цим протягом року цукор був на рівні 10-11. До різних ендокринологів зверталася, але був маленький результат і тримався недовго. А Марія Володимирівна змогла підібрати комплекс ліків і призначили нові ліки, які допомагають тримати цукор під контролем. Дуже уважний, обізнаний лікар. Комплексний підхід і відмінний аналіз загалом проблем у пацієнта, з урахуванням усіх особливостей. Рекомендую!
 
Георгіна Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Марію Догонову! Хороший професійний підхід до лікування. Уважна, відповідальна. Все дуже професійно. Буду продовжувати лікування тільки під наглядом цієї лікарки і вам раджу проконсультуватися.
 
Yasya Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дуже грамотний фахівець. До проблеми поставилася з розумінням і підійшла до її вирішення з великим професіоналізмом. Лікарка дуже уважна, обізнана, компетентна, з нею приємно спілкуватися. Огляд пройшов у комфортній і довірчій обстановці. Пояснила все доступно і зрозуміло! Навіть на запитання, що не стосуються ендокринології, у Марії Володимирівни знайшлися грамотні відповіді. Дійсно, хороший лікар, побільше б таких.
 
Tolyaaa Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна одразу побачила мою проблему, підказала як і в який спосіб її вирішити. Мені все стало зрозуміло. Я вважаю, що вона справжній професіонал. Залишилася дуже задоволена своїм візитом до неї.
 
TigerLily Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний, чуйний і приємний у спілкуванні лікар. Підходить до проблеми пацієнта грамотно, вникаючи в суть питання. Побільше б таких лікарів, і хвороби лікувалися б ефективніше!
 
Нонна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дивлюся, багато хто був у Марії Володимирівни і залишив хороші відгуки. Підкажіть як можна до неї записатися і де вона веде прийом?
 
Alyonka Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Записатися на прийом можете через адміністратора клініки за номерами телефонів - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Сірі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за хороші рекомендації, дійсно грамотна лікарка-ендокринологиня, яких в Одесі мало. На власному досвіді можу порекомендувати до неї звертатися.
 
Ветта Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна вам за відгуки, мій батько пройшов лікування у Марії Володимирівни і залишився задоволений. Раджу до неї звертатися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки (Догонова Марія Володимирівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: