Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса сел. Котовського (Психоневролог у Одесі сел. Котовського)
Психоневролог Одеса сел. Котовського
tsurkanalla Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса сел. Котовського


Добрий вечір! Шукаю інформацію про те, як психоневролог Шевчук Ірина Миколаївна лікує маніакально-депресивний психоз. Хтось звертався до неї з подібними випадками? Розкажіть, будь ласка, про свій досвід лікування.
 
Hloya58 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я зверталася. Моя сестра страждала від маніакально-депресивного психозу. Шевчук І.М. - справжній професіонал. Вона допомогла пом'якшити періоди манії та депресії, при цьому забезпечивши підтримку в реабілітації.
 
LittleZhanna Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив лікування у Шевчука І.М. від маніакально-депресивного психозу. Дуже компетентний лікар, допоміг розібратися з корінням проблеми і навчив справлятися з емоційними сплесками.
 
Marinett87 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Шевчук І.М. через важку депресію і маніакальні епізоди. Лікар розробила індивідуальний план лікування, результати стали помітні вже через кілька тижнів.
 
bbarbiee Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Як можна записатися до Шевчук І.М.?
 
LittleZhanna Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Шевчук І.М. від маніакально-депресивного психозу. Вона не просто лікує симптоми, а й шукає причини, допомагає розібратися у внутрішніх конфліктах. Результати стали стабільними.
 
Aurora66 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене брат звертався до Шевчука І.М. з приводу маніакально-депресивного психозу. Він відзначив професіоналізм лікаря і позитивний ефект від терапії.
 
MKulikova Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася. Шевчук І.М. ефективно впоралася з моїми маніакальними періодами. Тепер я краще розумію себе і вмію запобігати рецидивам.
 
Yyaassyyaa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід звернення до Шевчук І.М. був позитивним. Лікування від маніакально-депресивного психозу не тільки допомогло стабілізувати настрій, а й поліпшило якість життя.
 
Somebbooddy Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Шевчук І.М. допомогла впоратися з маніакально-депресивним психозом після важкого періоду стресу. Професіоналізм і тепло в її підході залишили позитивні спогади.
 
Pavelll8 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мама лікувалася від маніакально-депресивного психозу. Шевчук І.М. - лікар із золотими руками і великим досвідом. Мама почувається набагато краще після курсу терапії.
 
Persephonee Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
І я зверталася до Шевчук І.М. Вона не просто лікує, а й навчила мене будувати плани на майбутнє, справлятися з емоціями. Рекомендую всім, хто стикається з маніакально-депресивним психозом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса сел. Котовського (Психоневролог у Одесі сел. Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: