Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Одеса відгуки (Гарбузенко Наталія Одеса відгуки)
Гарбузенко Наталія Одеса відгуки
Добрава Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Одеса відгуки


Дівчатка, здраствуйте. Порадьте до кого в ЖК №3 краще ставати на облік по вагітності, рекомендують Гарбузенко Н.Д., що можете написати про цього лікаря? Хочеться почути відгуки від дівчаток які у неї спостерігалися або спостерігаються.
 
Бурова Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна дуже гідний лікар і фахівець! На даний момент проходжу у неї лікування, раніше спостерігалася по вагітності. Уважно вислухає, підбирає лікування. Тепер тільки до неї!
 
Dana1990 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я потрапила до Наталії Дмитрівни Гарбузенко після двох років марного лікування в іншого дуже популярного гінеколога. Наталія Дмитрівна на раз вирішила проблему з гормональним фоном, пізніше підготувала до вагітності та спостерігала мене під час вагітності. При цьому попередня лікарка стверджувала, що шансів виносити у мене не дуже багато. Але це була найспокійніша і найщасливіша вагітність на світі. Пізніше, вже в пологовому будинку, я дізналася, від скількох проблем уберегла мене мій лікар. Тільки там я цілком оцінила досвід і турботу Наталії Дмитрівни. У неї на все і завжди була готова відповідь і порада, найкращі рекомендації щодо харчування під час вагітності. Рекомендую спостерігати вагітність саме в неї.
 
Власова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую цього лікаря. Підготовка до вагітності, лікування захворювань, гормональна терапія і багато іншого. Все на вищому рівні. Відмінне ставлення до пацієнта.
 
Аеліта Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Наталії Дмитрівни давно і з упевненістю можу сказати, що вона лікар від Бога! Професіонал своєї справи! Завжди все пояснить чітко і зрозуміло, вирішить Ваші проблеми, пов'язані з жіночим здоров'ям.
 
5Мила5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря Гарбузенко Н.Д. Такого грамотного фахівця давно не зустрічала, все по справі, без води. Допомогла розібратися у своїй проблемі, розповіла подальші дії, все зрозуміло. Рекомендую всім, хто хоче чіткого і грамотного лікування.
 
Артамонова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Стояла на обліку у цього лікаря всю вагітність. Сказати, що я була в захваті, це напевно нічого не сказати. Оскільки більш компетентного, чуйного і людяного лікаря я не зустрічала. Наталія Дмитрівна завжди була на зв'язку. На всіх прийомах все проходило відмінно. Завжди заряджала своїм позитивом і енергійністю. Завжди давала потрібні поради та рекомендації. Підтримка йшла з її боку всю вагітність з першого дня і до дня народження моєї дівчинки.
 
Selma Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
З Наталією Дмитрівною я познайомилася під час постановки на облік у зв'язку з вагітністю. Це було кохання з першого погляду! Досвідчена, приємна у спілкуванні, завжди уважна до кожної дрібниці лікарка. Усю вагітність ми пройшли рука об руку. Таких лікарів я не зустрічала, а через не найкраще здоров'я, знайома я з багатьма.
 
Liana Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я випадково потрапила до Гарбузенко Наталії Дмитрівни і анітрохи не пошкодувала про це! На прийом потрапила у зв'язку з вагітністю, і всю вагітність до самих пологів я спостерігалася у неї! Побувавши у цього лікаря одного разу, не розчаруєтеся! Ретельно обстежує! Добра, чуйна, любляча свою роботу, все робить акуратно і безболісно! Якщо на щось є підозри, сто разів перевірить ще раз, дасть рекомендації, до яких потрібно прислухатися і виконати! Завдяки цьому лікарю я виносила і народила здорового малюка у свої 42 роки! Малюкові вже 5 місяців.
 
Mariana1989 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата. може у когось залишився контактний телефон Наталії Дмитрівни, поділіться.
 
Власова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, залишився, таких лікарів втрачати не можна, тримайте 380660081932.
 
Аграфена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна - чудова людина і обізнаний лікар. Знайде підхід до кожного пацієнта, призначить потрібні аналізи, підбере правильне лікування відносно індивідуальних особливостей організму і детально відповість на всі запитання, що цікавлять!
 
Добрава Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я щойно відвідала Наталію Дмитрівну, і я абсолютно в захваті від неї! Величезне вам спасибі за рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гарбузенко Наталія Одеса відгуки (Гарбузенко Наталія Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: