Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Олександрівна відгуки (Залевська Ірина Олександрівна відгуки)
Залевська Ірина Олександрівна відгуки
Тигран Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна відгуки


Одесити! Хто відвідував або лікувався у гастроентеролога Залевської Ірини Олександрівни, залиште свої рекомендації. Як ви вважаєте, це компетентний лікар?
 
Jenny77 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - чудовий лікар! Професіонал своєї справи! Допомогла мені точно поставити непростий діагноз і підібрати найкоректніше й найефективніше лікування. Як то кажуть - вилікувався раз і назавжди! Багато лікарів обійшов до неї і відчув усі принади безграмотної медицини. Справжній фахівець у своїй галузі. Усім раджу від щирого серця.
 
Персія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, мені її порекомендувала подруга. Прийшла, навіть не могла чітко сформулювати, що болить. Ірина Олександрівна призначила всі необхідні аналізи, швидко поставила діагноз і одразу розпочали лікування. До речі, полегшало дуже швидко, отже, правильно все прописала.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене захворів шлунок, намагалася сама лікуватися, але біль не минав. Звернулася за рекомендацією до Ірини Залевської по допомогу. Діагноз було поставлено швидко і правильно, призначила лікування недороге й ефективне. Через 2 дні мені стало краще, через місяць закінчився мій курс і тепер я почуваюся чудово. Усім рекомендую!
 
гражина Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже кілька разів зверталася до Залевської, два рази з них із болями. Уважно оглянула, призначила лікування, яке допомогло і зняло біль з перших днів лікування. Призначила аналізи, дала рекомендації для запобігання рецидиву. Приємне і дбайливе ставлення до пацієнтів. Однозначно рекомендую.
 
Zubkov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що Залевська лікарка дуже грамотна і компетентна, мені в ній подобається все!  Ірина Олександрівна докладно про все розпитує, все вивчає детально. У розмові зі мною вона не використовує складні медичні терміни, пояснює все доступно. Зазначу, що рекомендації цього лікаря завжди мені допомагають.
 
Груша Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже ретельне обстеження. Культурне ставлення, уважне і ввічливе спілкування. Раджу вам Ірину Олександрівну.
 
Біна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене ерозія і проблеми з кишечником. Я їй дуже вдячна за те, що завжди підбирає мені ефективні ліки, які підходять для мене. Ірина Олександрівна завжди допомагає у важких ситуаціях.
 
Георгіна Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар. Швидше рекомендую, ніж не рекомендую. Усе таки, це найкращий лікар із десятка одеських гастроентерологів, яких я пройшла. Спостерігаюся і лікуюся в Ірини Олександрівни понад два роки.
 
Любомира Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна - незвичайна жінка, дуже грамотний фахівець і просто розумниця! Багато знайомих завжди звертаються до неї по допомогу. Приголомшливе бачення проблеми і грамотне лікування. Завжди заряджає впевненістю і життєлюбством.
 
Доля Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірину Залевську порекомендували знайомі. Лікарка сподобалася, приємна, доброзичлива. Рекомендації працюють, зайвих препаратів не призначає. Я знайшла свого лікаря.
 
Майя1976 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити на консультацію до лікаря Залевської, напишіть її координати.
 
Персія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна працює в клініці Свята Катерина на Малиновського 61. Номер телефону за яким можете з нею зв'язатися - 068 795 86 72.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Залевська Ірина Олександрівна відгуки (Залевська Ірина Олександрівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: