Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса студентська поліклініка (Флеболог Одеса студентська поліклініка)
Флеболог Одеса студентська поліклініка
handsomeee Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса студентська поліклініка


Порадьте хорошого флеболога. Дві вагітності, хочеться привести до ладу ноги, щадяще, без тортур і шрамів. У кого є позитивний досвід і до кого краще звернутися?
 
Hatalahbek Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася взимку до Залевського Д.М.. Натрапила на нього абсолютно випадково на просторах інтернету. Доступно і зрозуміло пояснив мені етапи комплексної процедури ЕВЛК, здала аналізи і вже за кілька днів мені провели операцію. Швидко і якісно. Дмитро Михайлович допоміг мені повністю позбутися варикозу.
 
Gloria09 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала по знайомих і за відгуками в інтернеті фахівця з лікування варикозу.  Вирішила звернутися до Чайки Михайла Олександровича. І абсолютно не пошкодувала про свій вибір. Лікар дійсно виявився професіоналом. Лікування було призначено швидко, а операція пройшла добре. Рекомендую цього лікаря!
 
Felixx Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Необхідна була допомога в лікуванні варикозу, оскільки вже дуже давно мучуся з цією проблемою. Від знайомих чула про професіоналізм цього лікаря і дійсно можу назвати Дмитра Михайловича майстром своєї справи. Все пройшло добре, рекомендую!
 
Dennn7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович чудовий лікар, лікуюся сама і раджу близьким і знайомим. Спеціаліст із великої літери, настійно рекомендую. Детальна консультація і лікування на найвищому рівні
 
FillOlga Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович - грамотний фахівець, справжній професіонал своєї справи і просто лікар, який любить свою роботу. Провів первинний прийом, наочно описав мою проблему, запропонував її рішення. Через 2 тижні провів операцію, вона пройшла безболісно і швидко. Після операції зробив усі необхідні процедури. Я залишився дуже задоволений.
 
Fedorchuk Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді кажуть - лікарем треба народитися. Дуже уважний і ввічливий лікар. Тепер тільки до Чайки М.О.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з приводу варикозного розширення вен на ногах. Лікар сподобався. Усе чітко пояснив, відповів на мільйон запитань, усе розповів про лікування і відновлення. Операція пройшла без болю. Реабілітаційний період пройшов легко. Рекомендую всім Дмитра Михайловича, потрапите в надійні руки.
 
Sunflower7 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
До Михайла Олександровича я прийшла за рекомендацією колеги. Лікар дуже уважний і доброзичливий. Пояснення та обговорення процедури було докладним і зрозумілим. У результаті все вийшло відмінно, швидко і не боляче. Результатом я задоволена.
 
Martin5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити до Чайки М.А., напишіть як?
 
Fedorchuk Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Чайка Михайло лікує в лікарні №10, телефони для запису 0976447223.
 
Nadya3 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть мені записатися на консультацію до Залевського Дмитра, залиште контакти.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам відомості - Дмитро Михайлович Залевський лікує у 2-му відділенні Медіна на Пастера 9, телефон для запису 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса студентська поліклініка (Флеболог Одеса студентська поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: