Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Потрібен хороший масажист Одеса (Потрібен хороший масажист Одеса)
Потрібен хороший масажист Одеса
lisa Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Товариші, потрібен хороший масажист, який приймає в Одесі. Ціна масажу і район прийому не цікавить, головне щоб це була Одеса! Дуже прошу, порадьте дуже хорошого масажиста, а то я кількох поміняла, болі жахливі, але не можу знайти такого, який би реально допоміг!
Усім заздалегідь вдячна за допомогу і підказки!
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Лізо, можу тобі порекомендувати хорошого масажиста, щоправда молодого, йому років 25-27.
Відходила буквально недавно до нього курс із 10 сеансів загального масажу. Болі в спині минули, я дуже ним задоволена. Дуже уважний, акуратний, ніжні й сильні руки. У нього медична освіта і безліч курсів. Приймав мене у себе вдома, а до цього до нього знайома ходила в клініку. Ціна вдома в нього була 600 гривень, у клініку до нього подруга ходила за 700 гривень - сеанс. Звуть його Владислав. Коротше, я ним задоволена і відповідально кажу - він дуже хороший масажист. Приймає в Одесі, як тобі й треба.
Його телефони: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
Запис у нього буває весь забитий, багато пацієнтів, але ти, якщо що, наполегливо його попроси тебе прийняти. Думаю прийме.
 
lisa Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Galina, Галечко, спасибі що відгукнулася, за кілька годин його наберу, дай Боже щоб допоміг, а то втомилася від криворуких "фахівців".

Відгук відпишу тут. Ще раз дякую.
 
Irishka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціна дуже хороша, спасибі за рекомендацію!
Я до нього теж звернуся, потім відгук напишу.
 
lisa Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Як Галя і говорила, у нього день розписаний по хвилинах, але у мене вийшло його вмовити прийняти мене, знайшов для мене час між прийомом дітей... Пізніше відпишуся!
 
Irishka Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
lisa, Тобі пощастило! Мені призначив на завтра і у вечірній час  sad
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Іришко, ти зрозумій, якщо зайнятий - значить хороший уже за визначенням! Не в кожного масажиста розписані дні й тижні прийому. Ті, до кого легко потрапити, за визначенням не дуже.

Не засмучуйся, деньок почекаєш. У мене мене чоловік тиждень чекав, щоб до нього потрапити і нічого не помер! Черга, це все таки в цій справі, ознака професіоналізму.

Дівчата, тільки не забудьте відгуки тут написати!
 
lisa Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну що, залишаю відгук! Ціни спочатку приємно здивували. Прийняв він мене у себе вдома, Малиновським район, Молдованка, вулиця Богдана Хмельницького. Запис у нього справді дуже щільний, як він каже 10-12 осіб на день.

Щодо обслуговування. У нього чисто й акуратно. Так, справді молодий чи то 25, чи 26 років, але коли робив масаж, спокійно пояснював, яка маніпуляція на що діє, що говорить про компетентність його. Я дізналася, що в нього медична освіта, диплом масажиста і ще кілька профільних курсів. Хвилини 2-3 поговорили, зробив масаж спинного, шийного і сідничного відділу, мені все сподобалося. Руки дійсно золоті. Відгук позитивний, хороший масажист, яких мало в Одесі.

З мене взяв 600 гривень, за 40-50 хвилин.
 
Irishka Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Побувала у нього в клініці "Вектор Плюс" на Толбухіна сьогодні. Масаж просто супер! До речі, він сам і масажні масла робить. Мене дуже розслабив, болі в спині та попереку минули. Записав мене на 10 сеансів, через день.

Галя, ще раз спасибі за те, що його порекомендували, дуже хороший масажист! Буду його всім рекомендувати!

Ціна масажу теж дуже сподобалася! Нехай у нього руки не болять!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Потрібен хороший масажист Одеса (Потрібен хороший масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: