Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі ціна (Огляд у гінеколога в Одесі ціна)
Огляд у гінеколога в Одесі ціна
Мішель Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляд у гінеколога в Одесі ціна 


Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, до якого гінеколога краще звернутися для огляду? Цікавлять відгуки про кваліфікованих фахівців і ваші рекомендації.
 
Галина1994 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Колосової Олесі Василівні за рекомендацією задоволених колег. І залишилася. Чутливішого і делікатнішого фахівця я не зустрічала, враховуючи, яка я панікерка, Олеся Василівна завжди дасть грамотну консультацію і заспокоїть. Її я можу рекомендувати!
 
Лорен Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що Гарбузенко Наталія Дмитрівна - чудовий лікар. Спостерігаюся у неї вже п'ять років, підготувалися до вагітності, вела вагітність, врятувала від токсикозу. Завжди на зв'язку, призначає хороші препарати. Відправляю до неї колег. Дуже рекомендую!
 
Таїра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Також можу порадити Колосову Олесю Василівну. Знайомі порекомендували її як дуже грамотного фахівця, і я тепер у цьому переконалася. Дуже уважний і чуйний лікар. Проводить повне обстеження і призначає лікування. Рекомендую!
 
Ростислава Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Гарбузенко Н.Д., ходжу тільки до неї вже понад 5 років. Гарне ставлення до пацієнтів, точні рекомендації, прописує доступні та необхідні медикаменти. Рекомендую.
 
Христина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся - дуже грамотна, вилікувала всі мої проблеми, завжди відповідає на всі запитання і говорить по справі. Все чітко, ясно, немає зайвих призначень і непотрібних препаратів, завжди знаходить час для своїх пацієнтів, навіть якщо запис повний. Дуже спокійна і приємна, такому лікарю не соромишся розповісти про свої проблеми і слухаєш її із задоволенням.
 
Клавдія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Про роботу Гарбузенко Н.Д. я можу сказати тільки найкраще. Чуйне ставлення, сучасний підхід і як не можна точні вказівки - все це видає професіоналізм. По-справжньому вдячна за доброзичливий прийом, тепер буду приходити тільки до неї.
 
Єлизавета Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєму випадку тільки позитивні емоції викликає відвідування такого лікаря, як Колосова Олеся Василівна. Немає непотрібних нав'язаних аналізів, все по справі. За результатами УЗД усе докладно пояснила, дала рекомендації. Надалі тільки до неї! Все пізнається в порівнянні. Залишилася задоволена.
 
Таїсія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, а як мені можна записатися до Олесі Колосової?
 
Христина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Богдана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
А до Гарбузенко Н.Д., як можна записатися?
 
Лорен Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Ярослава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за хороші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі ціна (Огляд у гінеколога в Одесі ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: