Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий вертебролог Одеса (Найкращий вертебролог Одеса)
Найкращий вертебролог Одеса
Огнеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий вертебролог Одеса


З'явився оперізувальний біль у грудині або між ребрами, сімейний лікар сказав, що потрібно проконсультуватися з вертебрологом. Підкажіть до кого краще звернутися?
 
Яда Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Патрашка Катерини Вікторівни, вона - професіонал високої кваліфікації! Ще можу рекомендувати вертебролога-мануальника Забранського, у нього золоті руки, його сеанси дуже допомагають.
 
Дуся Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити, були дикі болі в області шиї, призначила грамотне лікування! Я дуже їй вдячна. А курс сеансів у Владислава Забранського повернув мене до нормального життя.
 
Румія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу обходити такого лікаря, як Скоробреха.  Раніше, можливо, і був хорошим лікарем, зараз він використовує тільки мануалку, без будь-яких досліджень.
 
Dora21 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж саме можу сказати про Тагібекову Фатіму Кіясівну, давно пора на пенсію.  Поставила неправильний діагноз і від її лікування стало ще гірше.  Спасибі, що знайомі підказали Патрашку, вона змогла все виправити.
 
Люція Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Патрашку Катерина?
 
Яда Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Регіна Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контактний номер Забранського В.В?
 
Дуся Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте: 0634877825.
 
Gala37 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я абсолютно захоплена роботою Патрашку. Її професіоналізм, увага до деталей і турбота про пацієнтів роблять її справжнім експертом у галузі неврології. Вона провела комплексне обстеження, чітко пояснила мою проблему і запропонувала ефективне лікування. Завдяки її навичкам і турботі, я почуваюся значно краще.
 
Dora21 Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - справжній професіонал, який робить усе можливе для своїх пацієнтів. Його знання в галузі вертебрології вражають, і його здатність дати чіткі та зрозумілі пояснення допомогла мені зрозуміти свою проблему. Він розробив відповідний план лікування, і завдяки йому я змогла повернутися до здорового способу життя. Я дуже рекомендую його.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за відповіді!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий вертебролог Одеса (Найкращий вертебролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: