Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси
Івана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси


Добрий день! Дівчата, хто народжував у хорошого акушера в першому пологовому будинку, порекомендуйте. Я перебуваю на 35 тижні і не можу визначитися з лікарем, у якого буду народжувати, допоможіть мені.
 
Сірі Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене найжахливіші спогади про цей пологовий будинок, нікому не пораджу туди потрапити. Перед пологами не зробили УЗД, пустили в природні пологи з 3 обвиттям, під час не зробили кесарів розтин, промучилася 2,5 доби в потугах. Після пологів у цьому пологовому будинку моя дитина інвалід на все життя.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Не раджу нікому! Народжувала в 3-й раз і є з чим порівнювати. Огидне ставлення персоналу починаючи з приймального відділення. Я, звісно, розумію, що народжуючих багато і на всіх не догодиш, але тут це просто абзац! Лікарі нахабно знущаються, дивлячись в обличчя, розраховуючи на "легку неадекватність" вагітної, особливо під час переймів. Після пологів так взагалі ніхто нічого не говорить і не пояснює, лікарка прийшла подивилася шви аж на 2-й день, і яке було моє здивування, що шви там навіть не обробляють... У підсумку поназашивали мені там, що деякі шви розійшлися і взагалі місяць минув, а до кінця так і не загоїлося.
 
Віталіна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Який ви пологовий будинок порадьте або де є знаючі акушери?
 
Ангел Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Подоляна Олександра Ілліча - чудовий лікар, дуже приємна і розумна, різнобічна людина з гарним почуттям гумору. Упевнений у своїх діях, може підтримати і вселити спокій у найпотрібніший момент. Діє швидко і чітко, добре працює в команді з колегами. Що важливо - інформує про все, що відбувається, в доступній і розгорнутій формі, відповідає на всі запитання, створюючи максимально можливу комфортну обстановку під час пологів.
 
Данна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер лікар, йому не все одно на пацієнта. Хоч чоловіки не знають, що таке родовий біль, цей чоловік немов підставляє своє плече і прибирає тим самим паніку. Коротко, чітко, ясно і зрозуміло говорить дії під час пологів. Я народжувала 5-ту дитину, без анестезії, страх був, але після чітких слів, я повністю зосередилася на пологах. З лікарем мені пощастило. Побільше б таких лікарів.
 
Аза Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був екстрений кесарів розтин у Олександра Ілліча Подоляна! Його впевненість і спокій додали сил і віри в те, що все буде добре! Лікар з великої літери, йому можна довірити найдорожче!
 
Феліція Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати найкращого акушера 5 пологового будинку - Полюлях Оксану Анатоліївну. З нею з'явився на світ наш син Олександр. Лікарка напрочуд світла, добра і сильна людина, весь час була зі мною, підбадьорювала і вселяла в мене віру, що я все зможу.
 
Алевтина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже пощастило з моїм лікарем! Полюлях Оксана Анатоліївна - це чуйний, компетентний і уважний лікар. Незважаючи на високе завантаження, вона завжди приділяє багато часу своїм пацієнтам. Ми безмежно вдячні за нашого чудесного малюка. Стимулювання пологової діяльності не знадобилося. Пологи пройшли фізіологічно без додаткових втручань. Дуже рада, що зустріла такого лікаря!
 
Аврелія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, залиште координати цих акушерів.
 
Феліція Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна, контактний телефон - 097-354-00-73, приймає в пологовому будинку №5 Говорова 28.
 
Данна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч працює в 7-му пологовому будинку Одеси на Космонавтів, 11б, 0960390029, 0667225294
 
Івана Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що порадили хороших лікарів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: