Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Київський район (психоневролог у Одесі Київський район)
Психоневролог Одеса Київський район
JulietКруз Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса Київський район


Друзі, допоможіть, будь ласка, знайти кваліфікованого психоневролога. Моя сестра потребує професійної допомоги, і я шукаю лікаря з хорошою репутацією. Якщо у вас є рекомендації, будь ласка, поділіться з нами.
 
Леандра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були психози, і це було справжнім кошмаром. Але завдяки Ірині Миколаївні Шевчук, я навчився розуміти свій стан і знаходити способи управління ним. Її методи дійсно працюють!
 
Індіра Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі! Я страждала від маревного розладу, і це було дуже важко. Ірина Миколаївна Шевчук навчила мене розрізняти реальність від ілюзій, і завдяки їй, я знову можу жити нормальним життям!
 
Вілора Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу розповісти вам, як Ірина Миколаївна Шевчук змінила моє життя. Я страждала від важкої депресії, і здавалося, що немає виходу. Але завдяки професійній допомозі Ірини Миколаївни, я поступово почала бачити світло в кінці тунелю. Вона допомогла мені знайти вихід з безодні, і тепер я щаслива, як ніколи!
 
Івона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були серйозні розлади харчової поведінки, і я боявся, що ніколи не зможу впоратися з цією проблемою. Але Ірина Миколаївна Шевчук навчила мене піклуватися про себе і своє тіло. Тепер я не тільки переміг свої розлади, а й почав вести здоровий спосіб життя!
 
Денна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотіла б розповісти вам про те, як Ірина Миколаївна допомогла мені впоратися з маніакально-депресивним психозом. Її професійне ставлення і підтримка були неоціненні. Тепер я почуваюся набагато впевненіше і контролюю свої емоції.
 
Власта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були галюцинації, і вони були жахливими. Але завдяки професійній допомозі Ірини Миколаївни, я навчився керувати ними. Вона справжній фахівець!
 
Алінка Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також хочу поділитися своєю історією лікування. Я страждала від важкої депресії і боялася жити. Але Ірина Миколаївна Шевчук подарувала мені надію і засоби для боротьби з цією недугою. Тепер я радію кожному дню!
 
Береслава Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були маніакально-депресивні психози, і це було дуже важко як для мене, так і для моєї родини. Ірина Миколаївна Шевчук допомогла мені стабілізувати мої емоції і повернути собі контроль над життям. Вона справжній професіонал!
 
Ромія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждав від психозів, і це серйозно заважало моєму життю. Але завдяки Ірині Миколаївні, я навчився управлятися цим станом і жити повноцінним життям. Вона справжній фахівець!
 
Персія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Ірини Миколаївни?
 
Алмазитта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати Ірину Миколаївну Шевчук усім, хто стикається з подібними проблемами. Вона не тільки допомогла мені впоратися з галюцинаціями, а й дала мені надію на майбутнє. Вона дійсно заслуговує на довіру і повагу!
 
Алінка Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Персія ()
Як можна записатися на консультацію до Ірини Миколаївни?
Телефонуйте і домовляйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса Київський район (психоневролог у Одесі Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: