Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки (Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки)
Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки

Сильно паморочитися голова, знайома порадила звернутися до Патрашку Катерини Вікторівни, як до обізнаного невролога.  Хто консультувався у Катерини Вікторівни, сподобалася вона вам, як фахівець?
 
Ванюша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Вікторівни порекомендували звернутися знайомі. Грамотний і чуйний лікар. Призначила адекватне лікування, пояснила все доступною і зрозумілою мовою. Поставила мене на ноги, позбавила нестерпного болю в спині.
 
Джоел Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Півроку мучилася від головного болю і болю в шийному відділі. Жоден лікар мені не зміг допомогти, крім Катерини Патрашку. Грамотний фахівець, яка правильно визначає діагноз і лікування.
 
Ірида Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
За останній час зверталася до кількох неврологів, але дієву допомогу отримала тільки від Патрашку Катерини. Дуже сильно мучили болі в ділянці шиї та попереку. Вона уважно вислухала мене та надала кваліфіковану медичну допомогу.
 
Лучик Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку - дуже грамотний і чуйний лікар. Призначила адекватне лікування, пояснила все доступною і зрозумілою мовою. Поставила мене на ноги.
 
Клава44 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна дуже хороший фахівець, уважно ставиться до пацієнтів і підбирає лікування конкретно за ситуацією. Від неї йдеш натхненною на лікування, а найголовніше, вона дійсно допомагає.
 
Яринка Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Катерина Патрашку? Може, зберігся номер телефону?
 
Ірида Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Калерія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей невролог - справжній професіонал. Вона приділяє максимальну увагу кожному пацієнту і прагне знайти найкраще рішення для їхнього здоров'я. Ретельно вивчає історію хвороби та проводить детальні обстеження, щоб зробити точний діагноз. Я був приємно здивований її знаннями і спілкуванням з пацієнтами. Катерина Вікторівна дійсно заслуговує на рекомендацію як відмінний невролог.
 
Лучик Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячний Катерині Патрашку за його професіоналізм і турботу. Вона уважно вислухала мої проблеми, провела комплексне обстеження та запропонувала ефективне лікування. Завдяки її досвіду, я зміг значно покращити свій неврологічний стан. Я рекомендую її всім, хто шукає висококласного невролога.
 
Сапфіра Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар вищої категорії! Чуйний, розуміючий, все розповість і підкаже. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Професіонал своєї справи!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки (Невролог Патрашку Катерина Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: