Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Клініка Лікаріум Одеса відгуки (Клініка Лікаріум Одеса відгуки)
Клініка Лікаріум Одеса відгуки
IsabellaКа14 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум Одеса відгуки
 


Доброго дня, форумчани! Розкажіть, будь ласка, про лікарів клініки "Лікаріум". Які спеціальності лікарів там представлені?
 
Феміда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили звернутися в Лікаріум до ендокринолога Догонової М.В.. Професійний підхід, докладні пояснення - вичерпна відповідь на всі запитання.
 
Томка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Психологічна підтримка лікаря Козлова Я.Л. в клініці Лікаріум - на найвищому рівні. Допоміг розібратися з особистими труднощами і знайти шлях до вирішення.
 
Дебора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум - місце, де я відчула, що моя турбота про своє здоров'я перебуває в надійних руках. Рекомендую всім!
 
Психея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Гурська Тамара Валеріївна в Лікаріумі - це майстер своєї справи. Нарешті позбувся тривалого болю у вухах.
 
Мелісса Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна гінекологу Лихачовій Ларисі Євгенівні з Лікаріуму за тактовне і професійне обслуговування. Почуваюся чудово!
 
Альберт Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди боявся походів до кардіолога, але в Лікаріумі мені вдалося подолати цей страх. Павлов Сергій Володимирович дав мені чіткі пояснення та призначив оптимальне лікування.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування Лікаріуму залишило тільки позитивні емоції! Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна проявила високий професіоналізм і турботу. Вдячна їй за гарне лікування та увагу до деталей.
 
Іона Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої хронічні неврологічні болі знайшли свого лікаря в Лікаріумі. Завдяки неврологу Калюжній Т.Є. я можу вести повноцінне життя.
 
Леоніда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю, як би я вирішила конфлікти з моїм сином-підлітком без допомоги підліткового психолога Фендюри Марії Олегівни з Лікаріуму. Вона дійсно знає, як підійти до складної підліткової групи.
 
Сірі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Який контактний номер у клініки "Лікаріум" для запису на прийом? Підкажіть, будь ласка.
 
Мелісса Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Климентій Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Турбота і увага, які я отримала від лікарів Лікаріуму, зробили моє лікування максимально комфортним.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Клініка Лікаріум Одеса відгуки (Клініка Лікаріум Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: