Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки (Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки)
Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки
Еллі Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки


Сильні головні болі. Сімейний лікар порадив звернутися до Калюжної Т.Є., як грамотного фахівця. Хто був на прийомі у неї, залиште відгук.
 
Клава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування, яке призначила мені Тетяна Євгенівна, подіяло в правильному напрямку. Це мене дуже порадувало.
 
Нісса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією звернулася до Тетяни Євгенівни і не пошкодувала, залишилася дуже задоволена. Лікарка дуже грамотна, уважна, розважлива. Подивилася всі обстеження й аналізи, призначила лікування. Найголовніше, що призначене лікування виявилося ефективним.
 
Патрісія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна, один з тих небагатьох фахівців у наш час, який дійсно може допомогти. Вона допомогла мені впоратися з панічною атакою! Призначила ефективне лікування.
 
Едік Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраща в місті. Єдина, хто знайшов справжню причину моєї недуги, яку не міг знайти ніхто протягом 2 років.
 
Машуня Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті від такого лікаря, багато років боліла голова, обійшла дуже багато лікарів, і все було марно, і тут мені порадили Тетяну Євгенівну. Прийшла на прийом, лікар мені поставив правильний діагноз, після пройшла курс лікування і після лікування забула, що таке головний біль.
 
Калерія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна - чудовий лікар, вона мені допомогла побороти мої вічні болі в спині та голові. Я поки що тільки в процесі лікування, але ефект уже значний відчувається. Раніше виживала з ниючими болями, то тепер їх стало набагато менше.
 
Пелагея Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Калюжна Тетяна?
 
Машуня Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2.
 
Розочка Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Тетяни Євгенівни?
 
Клава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - клініка Лікаріум.
 
Циля Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Т.Є. - грамотний. кваліфікований лікар. Я потрапила до неї на прийом, коли з моїми головними болями не міг впоратися жоден лікар у місті, а ця шикарна жінка, подивившись мої аналізи, швиденько виписала, що потрібно.  Більше я на головний біль не скаржуся.  Усім раджу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки (Невролог Калюжна Тетяна Євгенівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: