Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гарний гастроентеролог Одеса (гарний гастроентеролог у Одесі)
Гарний гастроентеролог Одеса
chertOFFka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарний гастроентеролог Одеса


Шукаю рекомендації щодо вибору гастроентеролога в Одесі. Хтось стикався з хорошим фахівцем, здатним провести компетентну діагностику і призначити ефективне лікування?
 
кYдРяШкА Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до різних гастроентерологів, але все безрезультатно. Дуже рада, що потрапила до Чайки Ганни Олександрівни. Вона єдина, яка змогла мені допомогти проблемами кишечника.
 
ElenaShkk Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені лікарі ставили різні діагнози, призначали дієту, ліки, але нічого не допомогло. Чайка Анна уважно вислухала мене і призначила аналізи, які допомогли виявити справжню причину і провести лікування, що призвело до позитивного результату.
 
Kapri Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Ганна Олександрівна - справжній професіонал у своїй галузі. Вона уважно вислухала мої симптоми, провела необхідні дослідження і запропонувала чіткий та ефективний план лікування. Завдяки її компетентності, я почуваюся набагато краще.
 
3a6aBHa9I Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Ганна Олександрівна залишила у мене тільки позитивні враження. Вона не тільки володіє глибокими знаннями в гастроентерології, а й приділяє увагу людському фактору. Я відчуваю, що перебуваю під турботливим і компетентним лікарським наглядом.
 
FaMy Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
А що ви можете сказати про Залевську Ірину Олександрівну? Мені її дуже рекомендують?
 
himeow Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, багато хто рекомендує Залевську Ірину. Вона теж із числа тямущих гастроентерологів. Її підхід багатьом допоміг.
 
Katosha Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатами лікування в Ірини Олександрівни. Вона швидко поставила правильний діагноз, запропонувала оптимальне лікування і регулярно стежила за моїм станом. Це лікар, на якого можна покладатися.
 
C4acTJluBa9l Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Олександрівна не тільки успішно лікує, а й надихає довіру своїм професіоналізмом. Я відчула себе в безпечних руках під час усього лікувального процесу. Рекомендую цього гастроентеролога всім, хто шукає компетентного лікаря з людським підходом.
 
Kozadereza Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці працює Чайка Ганна?
 
ElenaShkk Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Лікаріум, контактний телефон клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
EveLine Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
А до Залевської Ірини як записатися?
 
C4acTJluBa9l Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактний телефон Ірини Олександрівни - 0687958672, телефонуйте і записуйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гарний гастроентеролог Одеса (гарний гастроентеролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: