Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушери 1 пологового будинку Одеси (Акушери 1 пологового будинку Одеси)
Акушери 1 пологового будинку Одеси
Тонька Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушери 1 пологового будинку Одеси


Добрий день! Порадьте мені хорошого акушера з пологового будинку №1, хочу народжувати в ньому, чула, що це дуже хороший пологовий будинок.
 
Лапуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливий пологовий будинок, я пошкодувала, що для народження другої дитини вибрала цей заклад.  Не робіть моїх помилок, не вірте красивій рекламі про комфортні пологи. Є ймовірність того, що якщо у вас буде слабка пологова діяльність - можуть пустити все на самоплив, пощастить-дитина буде здорова, не пощастить - буде інвалід.
 
Зірка Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
У 1-й пологовий будинок мені дали направлення. Я приїхала в приймальне відділення о 16:00. Огляд лікаря у мене був тільки о 21:40. Весь цей час я сиділа в приймальному відділенні і чекала. Термін вагітності був 40 тижнів. О 23:40 мене визначили тільки в палату... На ранок був дуже жорсткий огляд лікарем. Після чого я забрала документи і пішла. Так, гарний пологовий будинок, але персонал там жахливий!
 
Архідея Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, ціна, яку ми платимо, достатня, щоб забезпечити більш комфортні умови допологового спостереження. Чекати УЗД по 2 години на 9 місяці вагітності - болісно. Не рекомендую вибирайте краще інший пологовий будинок.
 
Огнеса Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, куди ж все-таки краще звернутися, хто в якому пологовому будинку народжував і в якого акушера.
 
Дама Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала у Полюлях Оксани Анатоліївни в пологовому будинку №5. Відразу відчула спокій після знайомства з нею на прийомі. Відразу обговорили найменші нюанси майбутніх пологів. Полюлях О.О. допомогла мені народити із задоволенням, назавжди запам'ятавши цей чудовий день. Мені Оксана Анатоліївна здалася врівноваженою, обізнаною, високопрофесійною і тонкою в усіх відношеннях. Я дуже рада, що народжувала в неї.
 
Машуня Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, професіонал своєї справи! Завдяки Полюлях О.О. та її команді пологи пройшли дуже м'яко. Дуже рада, що подруга порекомендувала мені цього чудового акушера, а тепер вам її раджу.
 
Яринка Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати ще одного талановитого акушера із сьомого пологового будинку, у якого я сама народжувала - Подоляна Олександра Ілліча. Він - лікар від Бога! Професійний, спокійний, чуйний. І першу, і другу дитину народжувала з ним. З цим лікарем не страшно нічого, незважаючи на спосіб розродження і вагу дитини - завжди намагається мінімізувати наслідки для здоров'я матері і дитини!
 
Еллі Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймав пологи у мене Подолян Олександр Ілліч і вів вагітність. Більш трепетне ставлення я ніде не зустрічала. Акушер Від Бога, інших слів немає! Усім раджу тільки його!
 
Пелагея Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можна дізнатися дані цих лікарів?
 
Яринка Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте особисті телефони Подоляна Олександра Ілліча - 0960390029, 0667225294, звертайтеся, дуже хороший акушер.
 
Ніла Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73, пологовий будинок №5 Говорова 28, мої пологи відбулися у неї чудово.
 
Тонька Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, мені все зрозуміло за перший пологовий будинок!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушери 1 пологового будинку Одеси (Акушери 1 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: