Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Антицелюлітний масаж Одеса (Антицелюлітний масаж Одеса)
Антицелюлітний масаж Одеса
Svetik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Антицелюлітний масаж Одеса


Порадьте, будь ласка, хорошого фахівця або салон краси, або масажний кабінет, де роблять якісний антицелюлітний масаж в Одесі.

Проблема в тому, що я вже ходила в два салони краси, а також до одного масажиста, на антицелюлітний масаж, але не було значного позитивного ефекту. Максимальний результат, який у мене був, це 1 см на стегнах - я вважаю це поганим результатом...

Розкажіть про свої результати після курсу антицелюлітного масажу, а також прошу залишати свої відгуки та рекомендації про фахівців. Заздалегідь дякую.
 
Алсу Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлано, я у своєму житті 2 рази проходила курс антицелюлітного масажу. Перший раз ходила до Олени - приймає в центрі, багато реклами, але крім душевних розмов я результату не бачила. Десь через рік порекомендували мені хорошого масажиста, який робить антецелюлітний масаж. Проходила до нього курс із 15 сеансів і стегна зменшилися в об'ємі на 4 см. Дуже задоволена результатом. Дві мої подруги до нього ходили і теж дуже задоволені. Якщо захочете, то дам Вам його контактні телефони.
 
Svetik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгук. Розкажіть детальніше, як цього фахівця звуть? Яка в нього кваліфікація? Де приймає? Що він робить на сеансі антицелюлітного масажу? Яка ціна масажу в нього?
 
Алсу Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажиста звати Владислав. Він медик за освітою, начебто дипломований фахівець із масажу. Приймав раніше в салоні на Великій Арнаутській, зараз працює у себе вдома, район Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, начебто 49 номер. Антицелюлітний масаж він робить рука, а також масажером і банками. Після масажу робить гаряче або холодне обгортання. Сеанс антицелюлітного масажу в нього займає взагалі близько однієї години. Хвилин 30-40 триває сам антицелюлітний масаж і хвилин 30-20 обгортання. Ціна 100 гривень за сеанс - такою була кілька місяців тому. Його телефони: 0487010704, 0509935792, 0634877825, 0677844314.
 
Svetik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую. Пошукала про нього відгуки в інтернеті, багато людей про нього добре відгукуються і рекомендують. Мені відгуки сподобалися, вже записалася до нього на прийом. Дякую за рекомендацію.
 
Віоллета Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Svetik ()
Дякую. Пошукала про нього відгуки в інтернеті, багато людей про нього добре відгукуються і рекомендують. Мені відгуки сподобалися, вже записалася до нього на прийом. Дякую за рекомендацію.
Теж хотіла Вам порекомендувати Владислава.
Цитата Алсу ()
Масажиста звати Владислав. Він медик за освітою, начебто дипломований фахівець із масажу. Приймав раніше в салоні на Великій Арнаутській, зараз працює у себе вдома, район Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, начебто 49 номер. Антицелюлітний масаж він робить рука, а також масажером і банками. Після масажу робить гаряче або холодне обгортання. Сеанс антицелюлітного масажу в нього займає взагалі близько однієї години. Хвилин 30-40 триває сам антицелюлітний масаж і хвилин 30-20 обгортання. Ціна 100 гривень за сеанс - такою була кілька місяців тому. Його телефони: 0487010704, 0509935792, 0634877825, 0677844314.
Він хороший фахівець і приємна молода людина. Взагалі в нього мій чоловік проходив лікувальний масаж, чоловіка він поставив на ноги, потім я до нього відходила на курс антицелюлітного масажу, результат близько 5 см на стегнах і плюс зменшився, підтягнувся живіт. Сестра моя теж у нього була і ним задоволена, тож я рекомендую.
 
Лорик Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Владислава. Його антицелюлітний масаж найкращий в Одесі. До нього поміняла фахівців п'ять. Масаж у нього м'який і не такий болючий, як у всіх, а результат кращий. Я рекомендую.
 
Svetik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім ще раз спасибі за рекомендації. За відгуками тут і на інших сайтах - він мені сподобався, тож точно піду.
Його реально багато людей рекомендує на різних форумах, а значить фахівець хороший.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Антицелюлітний масаж Одеса (Антицелюлітний масаж Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: