Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Одеса (Лікар нарколог Одеса)
Лікар нарколог Одеса
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар нарколог Одеса


Чоловік став випивати через мірно, сил і нервів уже чесно не вистачає, потрібен хороший лікар нарколог в Одесі, який зможе нам допомогти. За рекламою не хочу йти, залишайте, будь ласка, рекомендації тих, хто реально допомагає.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я знаю, на досвіді знайомих, найчастіше наркологи розводять на гроші, а не дають безпосереднє лікування. Хороших фахівців в Одесі майже немає.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу Вам порекомендувати звернутися до лікаря нарколога Довгого Юрія Володимировича, головного лікаря наркологічної клініки Доктор Благо Плюс, він колись сильно допоміг із племінником, який потрапив у погану компанію. Зміг витягнути дурного нерозумного нерозсудливого, що вештається по наркопритонах через дурість і бажання легкого життя.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Чоловік став випивати через мірно, сил і нервів уже чесно не вистачає, потрібен хороший лікар нарколог в Одесі, який зможе нам допомогти. За рекламою не хочу йти, залишайте, будь ласка, рекомендації тих, хто реально допомагає.
Сама в такій самій ситуації, шукаю хорошого лікаря нарколога вже 2 тижні.
Цитата Anita77 ()
Наскільки я знаю, на досвіді знайомих, найчастіше наркологи розводять на гроші, а не дають безпосереднє лікування. Хороших фахівців в Одесі майже немає.
В одній із клінік озвучили тільки ціну лікування, а за результат, сказали, подивимося.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У Доктор Благо Плюс допомогли вилікувати від запоїв чоловіка. Тепер не п'є. Там два нарколога хороші і Довгий Юрій Володимирович і Подірка Микола В'ячеславович.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де приймають територіально, ціна, який курс лікування і контактний номер телефону.
 
yanchik Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось телефони (048) 702-34-24, (097) 242-29-22, а територіально перебувають у районі 10 ст. Б. Фонтана
 
svetik98 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую, чудовий лікар, допомагає багатьом, у моїй родині теж є родич, який лікувався у нього в клініці
 
anna17 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Тата лікували у Юрія Володимировича, щоправда, це було дуже давно, дуже сподобався підхід лікаря до лікування. Я вважала, що алкоголізм невиліковний, але лікар довів зворотне - мій тато останні роки життя провів у тверезості...
 
valik5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я взагалі не п'ю і наркотики тим паче не вживаю, у клініці Доктор Благо Плюс працював із ремонту. Там реально все красиво і зроблено для людей. Бачив їхніх пацієнтів, які надходили в неосудному стані, а виходили нормальними людьми. Якщо раптом комусь потрібна буде допомога цього роду, то я без вагань знаю, яку клініку порекомендувати
 
anatoliy Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам уже тут багато написали, хто реально допомагає. Якби я запитував, то давно б уже визначився і почав лікування. Навіщо затягувати? Юрій Володимирович чудовий лікар, допомагає, багато грошей не бере, що ще потрібно?
 
kiril1 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі багато наркологів. Я б не рекомендував звертатися до дуже молодих, тому що в них немає досвіду, і до літніх, тому що вони лікують за старими методиками, які не ефективні. Найкраще йти до лікарів, які працюють успішно щонайменше 10 років, тоді вже і досвід є, і знання, і здатність до навчання новому висока. Один із таких лікарів - Довгий. Знаю його особисто, дуже хороший лікар
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Лікар нарколог Одеса (Лікар нарколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: