Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси
Елен Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси


Доброго дня милі дами! Хочу народжувати в сьомому пологовому будинку. Може ви допоможете мені визначитися з акушером. Хочу почути ваші відгуки засновані на особистому досвіді.
 
Есфір Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала у Подоляна А.І. Дуже талановитий лікар і хороша людина!  Усім дівчаткам бажаю народжувати в Олександра Ілліча. Він найкращий лікар!
 
Mila26 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Я народила 28 грудня 2020 року синочка Сашу (кесарів). Все пройшло чудово (друге кесарів - є з чим порівняти).
 
Антонія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. У мене приймав пологи. Було кесарів розтин. Все пройшло просто чудово. Дівчинка народилася здоровенька. Побільше б таких лікарів.
 
Zolotareva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Вчасно звернув увагу на нюанси вагітності та вжив заходів у той час, як інші лікарі говорили, що нічого страшного. Налаштував на пологи так, що йти було зовсім не страшно. Усе без будь-якої метушні, все по справі, все розповідає і максимально дохідливо пояснює. Дуже ввічливий і уважний. На наступні пологи однозначно тільки до Олександра Ілліча Подоляна!
 
Аліса49 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
У моїх пологах були непередбачувані моменти, вважаю, що Олександр Ілліч відмінно з усім впорався і допоміг дитині з'явитися природним шляхом, поки це було можливо.
 
Екаttерина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було екстрене КС, операцію виконував Олександр Ілліч. Усе пройшло добре. Дуже уважний і добрий лікар
 
Юна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибором лікаря дуже задоволені. Олександр Ілліч дуже зрозуміло все пояснює, завжди на зв'язку, приємний у спілкуванні, завжди у чудовому настрої. Пологи пройшли добре, без травм і розривів. Для мене це найвдаліші пологи.
 
Уся Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у Подоляна А.І. у 2020 році. Пологи пройшли чудово. Дуже задоволена, що обрала лікаря чоловіка. Уважний, професіонал у своїй справі. Народжувати з ним було не страшно.  Жодного розриву, хоча перші пологи були важкі. Усім рекомендую цього лікаря.
 
Маріанна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи! Завдяки йому моя донька з'явилася на світ за 30 хвилин без жодних проблем.
 
МадленаМ Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, миленькі, хочу перед пологами поміняти лікаря, дайте дані Олександра Ілліча.
 
Юна Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - Подолян Олександр Ілліч, приймає в 7-му пологовому будинку Одеси на Космонавтів 11б, , телефон 0960390029, 0667225294.
 
Балашова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний підхід, професійно! Іноді з гумором у потрібний момент і, звичайно ж, чудова підтримка під час самих пологів! Я щаслива, що потрапила в руки Олександра Ілліча!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог 7 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: