Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог приватна клініка в Одесі (гінеколог приватна клініка в Одесі)
Гінеколог приватна клініка в Одесі
Azure Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог приватна клініка в Одесі


Вітаю всіх! Шукаю рекомендації щодо терапевта-гінеколога в приватній клініці. Якщо у вас є лікар, який надає послуги в приватній практиці, розкажіть.
 
valentine21 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я просто в захваті від лікаря Колосової Олесі Василівни! Кілька разів була на прийомі і зрозуміла, що це саме той лікар, на якого можна покладатися. Грамотна, відповідає на всі запитання, огляди проводить дуже ретельно. Рекомендую із задоволенням!
 
1Betty6 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - справжній професіонал! Завжди радує, як докладно і зрозуміло відповідає на всі мої запитання. Атмосфера на прийомі така, ніби ти на чай до подруги. Результати лікування вражають!
 
28Tatyana Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також у захваті від Колосової. Її професіоналізм просто вражає. Вона проводить огляди дуже ретельно, кожне питання пацієнта не залишається без уваги. Рекомендую всім!
 
5Мила5 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - це найкращий лікар! Після кількох прийомів зрозуміла, що знайшла найкращого фахівця. Завжди почуваюся впевнено та комфортно. Рекомендації - тільки позитивні!
 
7Popova6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
А я рекомендую Міщенко О.О.! Це не просто лікар, це справжній професіонал своєї справи. Атмосфера прийому на висоті, і результати лікування говорять самі за себе. Спробуйте, не пошкодуєте!
 
FillOlga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - дуже уважний і делікатний лікар. Дякую їй за оперативне лікування на найвищому рівні. Рекомендую з упевненістю!
 
Jenny77 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена професіоналізмом Ольги Міщенко та увагою до деталей. Вона не тільки лікує, а й інформує про кожен крок.
 
Kiwi3 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, як записатися? У мене чули, що вони чудові лікарі. Якщо є контакти або рекомендації, буду вдячна!
 
7Popova6 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Міщенко приймає в клініці Лікаріум, записатися можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
5Мила5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова приймає в приватному кабінеті при лікарні на Малиновського, її контактний телефон - 0966717563.
 
Elenochka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - лікар, якого можна тільки рекомендувати! Дуже задоволена результатами лікування та її увагою. Якщо ви думаєте, куди записатися, обирайте її!
 
EmmaSky Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - найкращий гінеколог! Професіоналізм, увага, і результати - все на найвищому рівні. Велике їй спасибі і всім раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог приватна клініка в Одесі (гінеколог приватна клініка в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: