Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневрологи Одеси (Психоневрологи у Одесі)
Психоневрологи Одеси
WendyН Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневрологи Одеси


Друзі, потрібна ваша допомога! Шукаю психоневролога, який спеціалізується на тривожних розладах. Якщо ви знаєте когось із хорошою репутацією, поділіться рекомендаціями, будь ласка.
 
IvyZoe Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, я був під наглядом у Ірини Миколаївни Шевчук, кілька років через важку депресію. Вона дійсно врятувала моє життя. Допомогла мені знайти сенс і радість у житті, де раніше здавалося, що їх немає.
 
Kimberly34 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
IvyZoe, я теж страждав від депресії. У неї унікальний метод роботи, і він допоміг мені повернутися до нормального життя.
 
Leona19 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія пов'язана з розладами харчової поведінки. Я весь час боявся їжі і контролював свою вагу до абсурду. Ірина Миколаївна допомогла мені переглянути своє ставлення до їжі.
 
Пудельман Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Leona19, у мене була та сама проблема. Вона навчила мене знаходити рівновагу в харчуванні, і тепер я почуваюся набагато краще.
 
Афон Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зіткнувся з маніакально-депресивним психозом, і це було жахливо. Доктор Шевчук розробила для мене індивідуальний план лікування, який дійсно спрацював.
 
Кирюха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були психози різної етіології, і вона допомогла мені зрозуміти їхнє коріння і контролювати ситуацію. Я вдячний їй за це.
 
Тонька Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене був маячний розлад. Я постійно вірив у якісь дивні ідеї, і це заважало моєму життю. Ірина Миколаївна навчила мене аналізувати свої думки і відкидати непотрібні ідеї.
 
ДіанаК Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тонька, я теж став стикатися з галюцинаціями, і вона допомогла мені розібратися з цим. Тепер вони більше не заважають моєму повсякденному життю.
 
Феміда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Шевчук не просто професіонал, вона ще й чудова людина. Вона завжди підтримувала мене в найважчі моменти.
 
Ялина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, залиште інформацію як можна потрапити до Ірини Миколаївни?
 
Кирюха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Маріне Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна - чудова людина і професіонал. Вона допомогла мені повернути впевненість у собі та впоратися з особистими проблемами. Я рекомендую її всім, хто шукає якісне лікування у психоневролога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневрологи Одеси (Психоневрологи у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: