Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Малиновський район (гастроентеролог Одеса в Малиновському районі)
Гастроентеролог Одеса Малиновський район
Siza Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса Малиновський район


Привіт! Шукаю гастроентеролога, здатного ефективно діагностувати та лікувати хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Які у вас є позитивні досвіди лікування з лікарями в цій галузі?
 
Кяра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Siza, дуже шкода, що у вас проблеми зі шлунком. Я із задоволенням поділюся своїм досвідом. Коли в мене були подібні проблеми, мені допомогла гастроентеролог Чайка Анна Олександрівна. Сміливо звертайтеся, Анна Олександрівна розумний і кваліфікований лікар.
 
Манашка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж лікувалася у Чайки Анни Олександрівни через довготривалі проблеми з гастритом. Її уважне обстеження привело до точного діагнозу, і запропоноване лікування дало відчутні результати.
 
AngeLочек Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Чайка Ганна Олександрівна - мій лікуючий лікар. Її компетентність і чуйність допомогли визначити правильний діагноз і почати ефективне лікування. Дуже рекомендую!
 
Convallaria Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були часті болі в шлунку і незручності після їжі. Доктор Чайка провела повне обстеження, виявила причини і запропонувала комплексне лікування. Завдяки їй, мої симптоми стали зменшуватися.
 
denisа22 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були проблеми з кишечником, і мені Ірина Олександрівна Залевська надала цінну допомогу. Вона провела необхідні дослідження, встановила точний діагноз і запропонувала ефективне лікування. Я її хочу порадити.
 
JOLA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була виразкова хвороба, і довгий час не могли знайти правильне лікування. Ірина Олександрівна Залевська провела всебічне обстеження і запропонувала ефективні методи терапії. Результати - вище всяких похвал!
 
KISsKA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Ірині Залевській я змогла контролювати свою ГЕРХ, і тепер не турбуюся про неприємні симптоми. Дуже вдячна їй!
 
Livsiya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна - справжній професіонал. Визначила мій панкреатит на ранній стадії і запропонувала лікування, яке допомогло мені уникнути ускладнень.
 
elvensou1 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, що з записом у цих лікарів.
 
JOLA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ірини Залевської можете записатися за телефоном - 0687958672.
 
Манашка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Анна Чайка веде прийом у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
JIJINYTIVA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію! Я спробую записатися до одного з них.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Малиновський район (гастроентеролог Одеса в Малиновському районі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: