Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки (Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки)
Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки
Віталіна Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки


Шановні форумчани! Шукаю відгуки про хорошого сімейного лікаря. Може Ви зможете мені порекомендувати такого фахівця.
 
Гайя Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити сімейного лікаря Левіну Л.М. з клініки "Лікаріум". Дуже уважний і людяний фахівець. Вдумливо підходить до ваших скарг, нічого не пропускає, призначає, що треба. Дуже рекомендую! Проявляє ініціативу, пояснює свої припущення та аналізи. Якщо необхідно, направить до іншого вужчого спеціаліста, порадить.
 
Дея Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Це мій найулюбленіший лікар. Завжди уважно вислуховує, пояснює аналізи, підказує, зайвого не призначає.
 
Діора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Миколаївна - мій сімейний лікар. Це терплячий і дуже грамотний фахівець. Вона завжди уважно вислухає, заспокоїть, призначить адекватне лікування, підбере препарати різної цінової категорії. Як пацієнт, я дуже задоволена, що Людмила Миколаївна мій лікар.
 
Глорія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У Людмили Миколаївни спостерігаюся. Чудовий лікар, чудовий фахівець. Завжди уважно вислухає, дасть рекомендації, підбере оптимальне лікування або ж, якщо це не її профіль, дасть направлення до вузького спеціаліста.
 
Аніса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд Людмила Миколаївна найкращий сімейний лікар. Дуже вдячна їй. Дійсно досвідчений лікар. Побачила прихований діагноз і призначила аналіз там, де інші лікарі не підозрювали.
 
Філіп Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна є нашим сімейним лікарем. Завжди прийде на допомогу, поставить правильний діагноз, призначить лікування. Дуже уважна до своїх пацієнтів! Рекомендую!
 
Еда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Л.М. - чудовий і компетентний сімейник, яких зараз мало. Призначення ліків оптимальні та по суті, в адекватній ціновій категорії.
 
Ангел Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець. Лікарка від Бога, яка мені особисто просто врятувала життя!
 
Іона Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - лікар від бога. Вміє слухати пацієнтів і допомагати в найскладніших ситуаціях. Заряджає своїм оптимізмом усіх своїх пацієнтів.  Рекомендую всім, хто хоче прожити довго, щасливо і здоровим.
 
Мілі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, де приймає лікарка Левіна і до неї потрібно записуватися?
 
Аніса Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60. Записуватися потрібно заздалегідь за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Вася Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний, висококваліфікований, а головне - зацікавлений у своїй роботі фахівець. Рекомендую всім.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки (Найкращі сімейні лікарі Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: