Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Малиновський район (Ангіоневролог Одеса Малиновський район)
Ангіоневролог Одеса Малиновський район
Caroline Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса Малиновський район


Доброго дня, шановні форумчани! Підкажіть, будь ласка, ангіоневролога для консультації. Мені важливий досвід і професіоналізм лікаря. Буду вдячний за рекомендації!
 
Sashhha Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни, і вона зробила диво! Мої головні болі минули, і я почуваюся набагато краще.
 
Rabbitcute Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Sashhha, Патрашку дійсно знає свою справу. Вона дуже уважно вислуховує і проводить докладні обстеження.
 
Irada Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені, навпаки, Калюжна Тетяна Євгенівна дуже допомогла з моїми проблемами. Вона така терпляча і турботлива!
 
Картер Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Калюжна Тетяна просто золото! Вона не тільки лікує, а й завжди готова підтримати в складні моменти.
 
Shwez Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вибрала Патрашку Катерину Вікторівну після безлічі рекомендацій. Вона мені відразу поставила точний діагноз і призначила ефективне лікування.
 
Олімпія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, Патрашку і Калюжна обидві чудові фахівці. Головне, щоб пацієнт почувався комфортно і довіряв лікарю.
 
Павла789 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені доводилося перепробувати безліч лікарів, і тільки Калюжна Тетяна допомогла мені впоратися з моєю невралгією.
 
Лапуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж ходив до Калюжної Тетяни. Її професіоналізм і чуйність вразили мене з першої хвилини.
 
Павлина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь може підказати, як можна записатися на прийом до ангіоневролога Калюжної Т.Є. або Патрашка Є.В.? Дуже чекаю вашої допомоги!
 
Павла789 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Shwez Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна веде прийом у 1-ій поліклініці на Болгарській 38, телефон 0934815955.
 
Циля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що і Патрашку Катерина Вікторівна, і Калюжна Тетяна Євгенівна - це справжні професіонали. Вибір залежить від індивідуальних переваг, але обидва варіанти хороші.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса Малиновський район (Ангіоневролог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: