Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса (психоневролог у Одесі)
Психоневролог Одеса
75Lewis Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоневролог Одеса


Доброго дня, шановні форумчани! Мені терміново потрібна допомога в пошуку досвідченого психоневролога. Якщо у вас є якісь рекомендації, будь ласка, поділіться. Мої нерви на межі, і мені потрібен фахівець, який зможе мені допомогти. Дякую заздалегідь за будь-яку інформацію!
 
Малта Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу поділитися своїм досвідом лікування. Мене звуть Малта, і я лікувалася у психоневролога Ірини Миколаївни Шевчук від важкої депресії. Її підхід і розуміння зробили чудеса. Я знову відчуваю себе живою!
 
Сафіна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Малта, я теж був у доктора Шевчук. Мене мучили розлади харчової поведінки, але її поради та підтримка допомогли мені вийти на правильний шлях. Тепер я дбаю про себе.
 
Варфоломія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Це чудово, у мене був маніакально-депресивний психоз. Доктор Шевчук навчила мене контролювати свої емоції і керувати кризами. Я почуваюся набагато краще тепер.
 
гражина Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна допомогла мені зрозуміти, що відбувається в моїй голові, і як цим керувати. Результати лікування неймовірні!
 
Юзефа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Шевчук допомогла мені подолати маячний розлад, який заважав мені нормально жити. Її методи і терапія дали чудові результати і повернули моє життя на правильний шлях.
 
Брітні Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене виникали галюцинації, і я відчувала сильний страх. Однак, звернувшись до Ірини Миколаївни, я отримала підтримку і допомогу у вирішенні цієї проблеми, що дало мені змогу позбутися галюцинацій.
 
Гіра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чула про доктора Шевчук і хотіла б до неї звернутися. У мене теж проблеми з депресією, і, бачачи ваші успіхи, я думаю, що це може допомогти і мені.
 
Керен Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хотів би піти до Ірини Миколаївни. У мене давно проблеми, але я боюся про це говорити. Тепер, слухаючи вас, я впевнений, що це правильне рішення. Не могли б залишити її контакти.
 
Глоріс Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
І я теж збираюся звернутися до доктора Шевчук. Мені завжди здавалося, що ніхто не зрозуміє мене, але після ваших історій я зрозуміла, що у неї є досвід і знання, щоб допомогти.
 
гражина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Ірина Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, зв'язатися з нею можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Вуд Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої психози були моїм кошмаром, але доктор Шевчук змогла мені допомогти. Я тепер вірю в себе і майбутнє.
 
Ліанаа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є якісь проблеми, я настійно рекомендую звернутися до Ірини Шевчук. Вона дійсно здатна змінити ваше життя на краще.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Психоневролог Одеса (психоневролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: