Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Підготовка до вагітності аналізи в Одесі (підготовка до вагітності аналізи в Одесі)
Підготовка до вагітності аналізи в Одесі
Sms-ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Підготовка до вагітності аналізи в Одесі


Дівчата, потрібна ваша допомога! Шукаємо гінеколога для підготовки до вагітності, і хотілося б почути рекомендації від тих, хто вже пройшов цей етап. Якщо у вас є лікар, якого ви б порадили. Дякую заздалегідь за відгуки!
 
Kapri Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Планувала вагітність, і мені пощастило знайти Міщенко Ольгу Опанасівну. Вона справжній професіонал, турботлива й уважна. Дуже задоволена результатами і вам раджу!
 
Азіза Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно! Я теж була у Міщенко під час своєї вагітності. Вона завжди готова відповісти на всі запитання і створює атмосферу впевненості. Рекомендую!
 
3a6aBHa9I Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А я записалася до Колосової Олесі. Теж чудова лікарка! Вона тактовно підходить до кожного випадку і детально пояснює все, що цікавить. Рекомендую її!
 
Гуля Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! А як ви записувалися до Міщенко або Колосової? Чи треба заздалегідь телефонувати, чи можна просто підійти в клініку?
 
Азіза Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
До Міщенко бажано записуватися заздалегідь за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
FaMy Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж була у Колосової, і вона просто диво! Записувалася за телефоном - 0966717563, вона дала зручний час.
 
Джулі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Міщенко і залишилася задоволеною. Дуже уважна і професійна лікарка! Вам точно варто записатися до неї.
 
himeow Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігалася у Колосової. Записувалася за пару тижнів до бажаної дати, все швидко і без проблем. Вона дійсно чудовий фахівець!
 
Доля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Записувалася до Міщенко за місяць до бажаної дати, все пройшло гладко. Вона така терпляча і завжди готова допомогти!
 
Katosha Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова також чудовий варіант. Я відчувала себе в надійних руках. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
Келен Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
У Колосової все просто і швидко! Дуже задоволена її професіоналізмом.
 
LorikoSant Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Записалася до Міщенко, і в мене тільки позитивні враження. Усім раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Підготовка до вагітності аналізи в Одесі (підготовка до вагітності аналізи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: