Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності з чого почати (планування вагітності з чого почати)
Планування вагітності з чого почати
Olga_12 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Планування вагітності з чого почати


Дівчата, потрібна ваша порада! Шукаю досвідченого гінеколога для планування вагітності. Якщо у вас є хтось, хто допоміг вам успішно здійснити цей важливий етап, поділіться, будь ласка!
 
Bea Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Міщенко О.О. на прийомі перед плануванням вагітності. Вона провела всебічний аналіз стану здоров'я і розповіла, як правильно підготуватися. Дуже професійно! Її я можу сміливо рекомендувати!
 
Karollina Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене знайома теж ходила до Міщенка. Каже, що отримала масу корисної інформації та підтримки. Теж рекомендувала до неї звертатися.
 
bikel93 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Колосової Олесі Василівни. Вона теж чудовий фахівець у сфері репродуктивного здоров'я. Рекомендую!
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж чула про Міщенка, але вирішила звернутися до Колосової. Олеся Василівна так уважно ставиться до кожного випадку!
 
dapa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був досвід звернення до Міщенка. Чесно, не очікувала такого професіоналізму. Вона навіть додаткові аналізи призначила для більш точного планування.
 
evgeshka1 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
А я, навпаки, була у Колосової. Мені сподобався її підхід до питань здоров'я майбутньої мами і дитини. Дуже компетентна лікарка!
 
vikktoria Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна не тільки професіонал, а й розуміє, завжди готова вислухати і підтримати.
 
IginlaMom Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком разом проходили консультації у Міщенко. Нам дуже допомогла в плануванні і в період вагітності.
 
Odita Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема із зачаттям, і я звернулася до Міщенко. Вона призначила лікування, і я завагітніла! Дуже вдячна їй! Залишаю вам її координати - приймає в клініці Лікаріум, контактний телефон клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Karna Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - чудовий вибір! Я їй зобов'язана своїм щастям. Вона не просто лікар, а й справжній гід у світі вагітності та материнства. Залишаю вам її контактний телефон - 0966717563.
 
Hloya58 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Олесі Василівни під час другої вагітності. Дуже задоволена, все пройшло гладко і без ускладнень.
 
kitoffка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - на мій погляд найкраща! Вона так детально пояснила всі етапи вагітності та пологів. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Планування вагітності з чого почати (планування вагітності з чого почати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: