Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращий дерматолог Одеси (Найкращий дерматолог Одеси)
Найкращий дерматолог Одеси
Алана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дерматолог Одеси


Порадьте грамотного дерматолога, а то вже була у Ніточко й Українець толку нуль, не знаю за що їх хвалять.
 
іррма Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Дмитренко Аллу Михайлівну, як грамотного фахівця і висококваліфікованого професіонала. Оскільки лікування призначається ефективне, то проблеми, які вас турбують, швидко усуваються.
 
Біна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Шалено сподобалося ставлення. Лікар просто від Бога. Те, що лікувала цілий рік і не могла вилікувати, вилікувала за 1 день. Це просто диво. Я всім рекомендую саме Аллу Михайлівну.
 
Ліанаа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшлива людина, компетентний лікар. Прийшла до Алли Михайлівни зі страшним діагнозом, який поставила сама собі. Вона навіть психологічну допомогу надала, заспокоїла і вже на першому ж прийомі спростувала всі мої побоювання. Призначила відповідне лікування. Рекомендую!
 
гражина Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Висип на обличчі з'явився, зверталася до багатьох дерматологів, але результату не було.  Алла Михайлівна мені допомогла. Лікар уважно оглянув і вислухав, поставив правильний діагноз і призначив лікування. Уже через п'ять днів був видимий результат.
 
леночкаа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дай Бог побільше таких лікарів, які прекрасно знають свою справу! Дуже рекомендую всім, у кого є проблеми в цій сфері. Обирайте Аллу Михайлівну. Не пошкодуєте! Таких лікарів, на жаль, мало.
 
Мімозаа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька років не могла вилікувати висипання, але сталося диво і я потрапила до Алли Михайлівни, це єдина лікарка, яка призначила правильне лікування, завдяки якому в мене чиста, навіть ідеальна шкіра. Довіряю тільки їй і більше ні до кого не піду.
 
Зорька Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, у якій клініці приймає доктор Дмитренко?
 
гражина Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, приймає строго за записом.
 
Йося Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися?
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось її контактні номери - 0679049003, 0500137361.
 
Філіп Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Неодноразово зверталася до Алли Михайлівни, чудовий фахівець. Рекомендую всім своїм друзям і знайомим, завжди результати розписаного нею лікування були чудовими!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращий дерматолог Одеси (Найкращий дерматолог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: