Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса (Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса)
Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса
Аніса Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса


Добрий день форумчани! Цікавлять відгуки про перший пологовий будинок, чи варто в ньому народжувати? Також порекомендуйте хорошого акушера, з яким варто домовитися. Сподіваюся на вашу допомогу.
 
Дея Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в цьому пологовому будинку втратила дитину. Досі впевнена у винуватості пологового будинку. Усі подробиці згадувати не буду, занадто важко досі. Дитина, до речі, не тільки в мене померла. Робили кесарів розтин, зашили погано, були свищі. А ще наркоз. Не знаю, що робили, але я відчувала дикий біль. Рекомендую вам обходити цей пологовий будинок стороною.
 
Леоніда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто жахливий пологовий будинок. Точніше, люди, які працюють у ньому. Були розриви, зашили так жахливо, що тепер дуже мучуся. У підсумку я - вся незрозуміло як зашита, у дитини гідроцефальний синдром і гіпоксія, - "молодці".
 
Ілона25 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в грудні 2021 року, під час пологів, як я дізналася пізніше, у доньки була зламана ключиця, а в мене були внутрішні розриви!  Дівчата, вирішуйте, чи потрібен вам такий пологовий будинок?
 
Психея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а в який пологовий будинок краще йти?  Може скажіть, який акушер найкращий?
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую акушера Подоляна Олександра Ілліча із сьомого пологового будинку. Завдяки його професіоналізму, правильним і своєчасно ухваленим рішенням, зі мною і малятком все добре. Думала, що буду народжувати сама, але в підсумку було показання до планового кесаревого. Шов дуже швидко став схожий на просту подряпину, процес відновлення проходить без ускладнень. Жодного разу не пошкодувала, що вибрала цей пологовий будинок і Олександра Ілліча!
 
Краля Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар просто неймовірний, дуже інтелігентний, акуратний, тактовний, сучасний, одразу видно, що людина - професіонал своєї справи. Був плановий кесарів розтин. Олександр Ілліч провів операцію чітко й акуратно. Під час операції виникли несподіванки, він із ними впорався на відмінно! Мої найкращі рекомендації!
 
Міра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з Олександром Подоляном другу дитину, не помилилася з вибором, лікар ідеальний. Дуже приємний, тактовний, за м'якими пологами рекомендую звертатися до нього.
 
Лія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося народжувати в п'ятому пологовому будинку в Полюлях Оксани Анатоліївни, всім рекомендую. Народжувала з ускладненнями, ніколи не думала, що акушер може так уважно ставитися до пацієнта, перейнятися його переживаннями. Чудовий лікар, який знає свою справу, дуже кваліфікований. Побільше б таких лікарів у наш час.
 
Констанція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала з Оксаною Анатоліївною. Вона знає свою справу, надала величезну допомогу і підтримку, багато в чому завдяки їй я змогла сама народити. Хоч я і поводилася неадекватно, вона з розумінням все це сприймала і продовжувала виконувати свої обов'язки відповідально і сумлінно. Можна тільки радіти, що потрапила в руки справжнього професіонала.
 
Мілена Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, залиште контакти цих акушерів?
 
Лія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до Оксани Анатоліївни в п'ятий пологовий будинок, особистий телефон - 0973540073.
 
Флора Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, працює в 7 пологовому будинку Одеси на Космонавтів, 11б, 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса (Найкращі гінекологи 1 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: