Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування болісних місячних Одеса (лікування болісних місячних у Одесі)
Лікування болісних місячних Одеса
qwerty26 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування болісних місячних Одеса 


Привіт! Шукаю рекомендації щодо лікаря-гінеколога, який спеціалізується на лікуванні порушення менструального циклу. Якщо у вас є лікар, з яким у вас був успішний досвід лікування цього стану, розкажіть, будь ласка.
 
Baidaly Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, дівчата! Хочу поділитися своїм досвідом лікування порушення менструального циклу. Звернулася до лікаря Міщенко Ольги, і вона просто чарівниця! Відмінний підхід до пацієнтів, завжди уважна і розуміюча.
 
україночка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж була у Міщенко Ольги! Дуже задоволена результатом. Вона провела всі необхідні дослідження, вислухала всі мої занепокоєння і склала індивідуальний план лікування. Уже кілька місяців як усе в нормі!
 
ivanа290895 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
О, Міщенко Ольга - це цікаво! А які методи лікування вона пропонує? Цікаво було б дізнатися більше про її підхід.
 
україночка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга працює з широким спектром методів, починаючи від традиційних лікарських терапій до змін у способі життя і харчування. У мене була індивідуальна програма, і вона реально допомогла.
 
абрамівна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
А в когось був досвід із Колосовою Олесею? Чула, що вона теж дуже хороша в цій галузі.
 
Кангрія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Колосової Олесі. Вона дуже професійна і відкрита до питань. Мені сподобався її інтегративний підхід - вона поєднує медикаментозне лікування з натуральними методами.
 
радіона Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Обалдеть, дівчата, ви мене надихаєте! У мене теж проблеми з циклом, думаю, пора щось робити. А як записатися до цих лікарів?
 
Кангрія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
До Олесі Колосової можете записатися за телефоном - 0966717563, приймає вона в МКЛ № 10.
 
україночка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Міщенко Ольги можна зателефонувати в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
астаповаінна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго обирала лікаря, і для мене важливим було, щоб лікар розумів мої уподобання в лікуванні. У підсумку, звернулася до Колосової Олесі, і не пошкодувала!
 
мирона Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Після лікування у Міщенко Ольги у мене навіть настрій покращився, не кажучи вже про регулярний цикл.
 
маргоКурчанова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради, дівчата! Подзвоню завтра і запишуся. Дуже сподіваюся на позитивний результат.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікування болісних місячних Одеса (лікування болісних місячних у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: