Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса (Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса)
Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса
Аризона Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса


Дорогі дівчата, порадьте, будь ласка, і допоможіть вибрати акушера в Одесі. Напишіть де ви народжували, як все пройшло? У мене тільки один критерій пошуку - це максимально природні пологи з хорошим персоналом.
 
Клава44 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Пощастило народжувати в Подоляна Олександра Ілліча в сьомому пологовому будинку - дуже тактовної, доброзичливої, чуйної людини, лікаря зі світлою головою і золотими руками. Сказати, що він хороший лікар - нічого не сказати. Він цар і бог у своїй справі!
 
Yasya Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександру Іллічу я повністю довіряю і рекомендую його, як одного з найкращих. Я і першу, і другу дитину народила з ним. Не тільки я вважаю його чудовим лікарем і людиною, а й весь персонал у відділенні його цінує і поважає.
 
Іззі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
26 листопада 2020 року я народила дівчинку. Вів і приймав пологи Подолян Олександр Ілліч. Я була вражена, наскільки бувають уважні, чуйні, відповідальні, добрі, розумні, кваліфіковані та турботливі лікарі. Пологи були складні, але лікар професіонал своєї професії, працював спокійно і дуже оперативно, що не давало ввести мене в паніку, був завжди поруч, дуже турботливий і терплячий. Я дуже задоволена роботою і ставленням цього лікаря!
 
Solnyshko57 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із великої літери, професіонал у своїй нелегкій справі. Дуже чуйний і турботливий. Пощастило народити з його допомогою двох чудових шибеників.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже хочеться порекомендувати вам чудового акушера-гінеколога Полюлях Оксану Анатоліївну, щоправда вона приймає пологи в пологовому будинку №5. Від щирого серця кажу, що Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, професіонал своєї справи, спасибі їй за професіоналізм! Дуже уважне ставлення до пацієнтів, розважливість під час ухвалення рішень.
 
Marchh Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчуйніша, найдобріша і найчуйніша лікарка! Народжувати під її керівництвом зовсім не боляче і не страшно!
 
МарьяNа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли потрапляєш до такого чудового лікаря, як Полюлях Оксана Анатоліївна, то всі тривоги та сумніви відходять на другий план! Напевно, неможливо описати словами всього захоплення! Завдяки їй, у нас на світ з'явилися чудові діти! І якщо дасть Бог можливість ще раз народити, то вибір буде тільки на користь цього лікаря. Кесарів розтин пройшов відмінно обидва рази, чудові ювелірні шви.
 
Zinulya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар!  Чудо-людина! Оксана Анатоліївна - найкраща! Усе зробила професійно та якісно!
 
Дженні Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо у вас залишилися контакти цих лікарів, поділіться, будь ласка.
 
Іззі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, залишилися - Подолян Олександр Ілліч, 7 пологовий будинок Одеси на Космонавтів 11б, телефони - 0960390029, 0667225294.
 
Zinulya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, ділюся - Полюлях Оксана Анатоліївна, 5-й пологовий будинок на вулиці Маршала Говорова 28, телефон 0973540073.
 
Аризона Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна всім за рекомендації! Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса (Кращі гінекологи акушери 7 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: