Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса (ангіоневролог у Одесі)
Ангіоневролог Одеса
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіоневролог Одеса


Доброго дня, дорогі форумчани! Мені дуже потрібна ваша допомога. Я шукаю кваліфікованого ангіоневролога в нашому регіоні. Якщо у вас є досвід звернення до такого фахівця або ви чули про хорошого ангіоневролога, будь ласка, поділіться інформацією зі мною. Ваша рекомендація дуже важлива для мене.
 
Владилена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Магдалина20, хочу поділитися своїм досвідом лікування. Я лікувався в ангіоневролога Патрашку Катерини Вікторівни, і вона справжній професіонал! Дуже уважна, завжди слухає, пояснює все до дрібниць. Рекомендую!
 
Оліса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Владилена, згоден з тобою на всі сто! Після багатьох пошуків я теж звернувся до лікаря Патрашка О.В. Вона допомогла мені впоратися з моїми частими головними болями, інші лікарі не могли мені з цим допомогти.
 
Гликерія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був у лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни, і теж залишився задоволений! Вона дуже добра і професійна. Моя сестра теж до неї ходить, і їй вона допомогла вирішити складні проблеми.
 
Серафимка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були хронічні головні болі, і мені порадили ангіоневролога Калюжну Тетяну Євгенівну. Вона знайшла причину моїх проблем і розробила ефективне лікування. Дуже вдячний їй!
 
Ревміра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж був у доктора Калюжної, і вона вразила мене своїм професіоналізмом. Я довго страждав від мігрені, і вона допомогла мені знайти рішення. Тепер життя стало набагато легшим!
 
Нонна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
А я лікувався у Патрашку Катерини Вікторівни! Вона дійсно чудова лікарка. Уважна до деталей і дуже компетентна. Рекомендую всім!
 
Неллі75 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Нонна, я радий, що ви знайшли відповідного фахівця. Я звернувся до Калюжної Тетяни Євгенівни, і це було моїм найкращим досвідом у лікуванні ангіоневрологічних проблем.
 
Селена Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з ішемією судин мозку, і ангіоневролог Патрашку мені допомогла. Дуже приємна жінка, і, головне, результати від її лікування видно вже після кількох відвідувань.
 
CryX7 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я б хотів записатися на прийом до ангіоневролога Патрашка Є.В., розкажіть, як можна це зробити?
 
Нонна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна приймає в поліклініці № 1 за адресою вул. Болгарська, 38, телефон - 0934815955.
 
Германн Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на прийом до Калюжної Т.Є.?
 
Ревміра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна працює в клініці Лікаріум на Генуезька 1/2, телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Ангіоневролог Одеса (ангіоневролог у Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: