Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » УЗД діагностика » УЗД Одеса Таїрове (УЗД Одеса Таїрове)
УЗД Одеса Таїрове
ІннаЯров Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
УЗД Одеса Таїрове


Підкажіть, будь ласка, де добре і швидко можна зробити УЗД черевної порожнини в Одесі на Таїровому. Щоб і ціна, і якість збігалися.
 
Anita77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукала де в районі Таїрово зробити УЗД, грамотних лікарів просто немає, за апаратуру мовчу.
 
Оліфер Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс, на Дмитра Донського працює чудовий лікар УЗД Тисячний Ігор Станіславович, рекомендую звернутися до нього. У хваленій Інто-Сані під час УЗД-сканування припустилися помилки і почали відправляти на операцію, добре, що потрапила до лікаря, який засумнівався і відправив до Ігоря Станіславовича, який працює на новітньому портативному УЗД апараті. Після повторного УЗД, підтвердилося припущення, що в ІнтоСані помилилися і потреба термінової операції відпала. Тепер якщо УЗД, то тільки в нього.
 
Moinomer9111 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ІннаЯров ()
Підкажіть, будь ласка, де добре і швидко можна зробити УЗД черевної порожнини в Одесі на Таїровому. Щоб і ціна, і якість збігалися.
Теж шукаю лікаря УЗД на Таїровому, грамотних фахівців у нас схоже немає.
Цитата Anita77 ()
Теж шукала де в районі Таїрово зробити УЗД, грамотних лікарів просто немає, за апаратуру мовчу.
Погоджуся повністю з Вами.
 
Ікорочка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж знайома порадила робити УЗД у лікаря діагноста Тисячного Ігоря Станіславовича. Я звернулася до нього. Збентежило те, що він працює в наркологічній клініці, але якість дослідження дуже хороша, моєму лікареві все підійшло, говорить дуже чітко, точно і грамотно. Теж можу його рекомендувати.
 
ІннаЯров Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, адресу, ціну прийому та контактний номер телефону Тисяного Ігоря Станіславовича.
 
Оліфер Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Вулиця Дмитра Донського 2а/7, клініка Доктор Благо Плюс, ціна 400 гривень була, телефони для запису до Тисячного Ігоря Станіславовича +38(048) 702-34-24 або +38 (097) 242-29-22.
 
Arsenie31 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була ситуація, коли у відомій одеській клініці буквально розводили на гроші, кричали, що потрібна операція і саме у них. Поїхали за рекомендацією друзів у Доктор Благо Плюс, там зробили УЗД обстеження і виявилося, що нічого страшного немає!
Додано (12.06.2021, 19:41)
---------------------------------------------
Так, друже, зараз із цими лікарями треба бути дуже уважними, багато хто хоче лише заробити на пацієнтах. А ось Тисячний з Доктор Благо Плюс покаже тільки те, що є насправді
 
Timyr21 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
100% Доктор Благо Плюс - одна з небагатьох клінік, де точно ставлять діагноз
Додано (12.06.2021, 19:44)
---------------------------------------------
Я знаю Тисячного вже років 10. Дуже грамотний лікар, тому, коли від відкрив кабінет УЗД на Таїровому, то ми тільки у нього і проходимо обстеження і більше нікуди не ризикуємо їздити...
 
Kostya36 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Робив УЗД черевної порожнини в Доктор Благо Плюс. Дуже сподобалося. Немає черг, лікар хороший і ціна невисока
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » УЗД діагностика » УЗД Одеса Таїрове (УЗД Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: