Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса)
Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса
Люся45 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса


Здрастуйте! Перебуваю на 30 тижні, планую народжувати в першому пологовому будинку. Можете підказати хорошого акушера в першому пологовому будинку або краще йти в інший пологовий будинок. Чекаю на ваші рекомендації.
 
Марьяна Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій висновок такий: для того, щоб у вас були хороші пологи, треба вибирати не гучну клініку, а саме лікаря. І йти тільки до лікаря, у якого народили ваші знайомі і результат пологів позитивний.  Перший пологовий будинок рекомендувати не можу, я там втратила свою першу дитину.
 
Клара Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
У 2020 році втратила малятко в пологовому будинку №1 на терміні 24 тижні. Заплатила чималі гроші, вийшла без дитини, з величезним швом від пупка й опіками на попереку. Лежала на збереженні в цьому пологовому будинку, УЗД дивилися 4 різних фахівця і не могли зійтися в єдиній думці, тому кожен день огляд ще був і руками... Відчувала себе піддослідним кроликом. Після всіх цих маніпуляцій почалася кровотеча, яку не намагалися зупинити: чекали, що припиниться сама. У підсумку, ледве залишилася жива і втратила дитину. Не раджу туди звертатися!
 
Ася5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені внутрішній шов зроблено так, що через рік мені доводиться його переробляти. Загалом, я благаю, якщо є вибір, не варто ризикувати.
 
Дуся Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, куди ж тоді звернутися, адже перший пологовий будинок вважається найкращим?
 
Калерія Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно вибирати акушера, а не пологовий будинок. Я народжувала в сьомому пологовому будинку і можу порекомендувати Подоляна Олександра Ілліча.  Все життя мене лякали пологами, але завдяки цій людині, вони пройшли як свято, Олександр Ілліч світлий, позитивний, неймовірна людина і дуже грамотний лікар, все пройшло без болю, розривів і негативних спогадів, якщо ще коли-небудь буду народжувати, мрію опинитися у цього лікаря!
 
Анжела38 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - акушер від бога, все дуже чітко і зрозуміло мені пояснював і керував кожним етапом. Коли перейми стали сповільнюватися, показав вправи, щоб їх розігнати. Все природно і без зайвого медикаментозного втручання. Шви були ідеальні! Почуття гумору акушера Подоляна допомагає не думати про погане і знімає стрес. Пологи згадую, як супер приємний досвід.
 
Яда Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звернутися в п'ятий пологовий будинок до акушерки Полюлях Оксани Анатоліївни. Вона - професіонал своєї справи, чуйна і добра людина!  Мої пологи, які приймала, пройшли на вищому рівні, професійно, спокійно, без ускладнень, з великою підтримкою! Дякую Богу, що потрапила саме до Оксани Анатоліївни.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - прекрасний лікар! Народжувала в неї і народила сама! Дуже довго вибирала лікаря, і рада, що доля привела до неї. Уважна, завжди на зв'язку, підбадьорювала і дуже завжди дбайливо оглядала. Свої пологи згадую з посмішкою! Сподіваюся, ще не раз ми зустрінемося і повторимо такий щасливий момент! Щиро раджу і дякую їй!
 
Румія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви можете поділитися контактами цих акушерів?
 
Яда Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна Полюлях працює в п'ятому пологовому будинку на Говорова 28, особистий телефон - 0973540073.
 
Анжела38 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер-гінеколог Подолян Олександр Ілліч, приймає в 7 пологовому будинку на Космонавтів, 11б, контактні телефони - 0960390029, 0667225294.
 
Люся45 Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що не залишилися осторонь і порадили. Тепер я буду знати за перший пологовий будинок.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 1 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: