Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертеброневролог Одеса (Вертеброневролог Одеса)
Вертеброневролог Одеса
Зінуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Вертеброневролог Одеса


Дівчатка, порадьте хорошого невролога замучив остеохондроз шиї та головний біль, немає сил уже терпіти.
 
Індіра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою знайомих звернулася до Патрашка Катерини Вікторівни. Прийом пройшов чудово. Ставлення до пацієнта найкраще. Лікар сподобався. буду в неї лікуватися. Катерина Вікторівна - чудовий фахівець. Володіє тільки позитивними якостями. Раджу її, як дуже хорошого фахівця. Ще можете звернутися до мануального терапевта вертебролога Забранського В.В. У нього теж хороші результати лікування.
 
Малта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Патрашка Катерини Вікторівни з моторошними болями в спині, до неї була у Тагібекової Ф.К., Скоробеха В.З., Гек Л.Ю., вони говорили мені, що допоможе операція, на яку я зважитися не могла. Після пройденого лікування у Катерини Вікторівни, я відчула себе здоровою людиною, а про операцію і думати перестала. Доктор Патрашку - чудовий лікар, яких мало!
 
Афігея Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу порадити Патрашку Катерину Вікторівну. Консультація пройшла добре. Я вибирала собі лікаря за відгуками знайомих і всі радили йти до неї. Не помилилася. На даному етапі мене все влаштовує. Можу сказати про його професіоналізм. Усе детально і зрозуміло пояснює. Також рекомендую проконсультуватися з вертебрологом мануальним терапевтом, молодий, але дуже тямущий фахівець. Буду спостерігатися у нього і можу радити такого фахівця і своїм знайомим.
 
Сафіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
До доктора Патрашку побувала у безлічі неврологів, таких як Курницька С. М., Бєляєва А. А., Фернандеса Сергія, і витратила цілий статок.  Всі прописували пігулки і відправляли додому! Потрапивши на прийом до Катерини Вікторівни, я з першої хвилини зрозуміла, що лікарка дуже грамотна. Відповіла на всі мої запитання і призначила комплексне лікування, оскільки крім ліків треба було робити ще й мануальну терапію і фізіопроцедури. Я дуже рада, що дізналася такого чудового лікаря!
 
Мура Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Емоції переповнюють, коли ти зустрічаєш лікаря, здатного виявити корінь проблеми. Скільки було поневірянь, фахівців: від кардіолога до гастроентеролога, купа таблеток, грошей, а ефект тимчасовий. І лише Катерина Вікторівна розпізнала проблему не функціонального характеру, а психосоматичного. У цьому напрямку було надано рекомендації, лікування триває.
 
Іві Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку лікарка за покликанням! Мало хто так стрімко вивчає і практикує одразу кілька спеціалізацій! Мені є з ким порівнювати. Без лукавства скажу, що вона єдина, завдяки кому почався мій шлях від кушетки до усвідомлення першопричини проблеми.
 
веронія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу потрапити до Патрашка Катерини Вікторівни на консультацію?
Також цікавить контактний телефон Забранського.
 
Малта Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
0634877825 - Забранський Владислав Володимирович.
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Хеонія Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене тільки найпозитивніші враження про Владислава Забранського. Він дуже доброзичливий, професійний і глибоко зацікавлений у благополуччі своїх пацієнтів. Він провів детальне обстеження і вислухав усі мої побоювання і запитання. Він пояснив мені мою проблему і запропонував найбільш підходящі методи лікування. Його турбота й увага допомогли мені впоратися з неврологічними проблемами, і я дуже вдячний за його підтримку. Рекомендую його всім, хто потребує кваліфікованого вертебролога.
 
Сафіна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку справжній експерт у своїй галузі. Вона дуже професійна і має широкий спектр знань про неврологічні розлади. Я ціную її підхід, заснований на доказовій медицині та здатність простою мовою пояснювати складні концепції. Вона дала мені повне розуміння мого стану і розробила індивідуальний план лікування. Я рекомендую її всім, хто шукає висококваліфікованого невролога.
 
Агапа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом 3-х років лікуюся і спостерігаюся у цієї лікарки. Тільки завдяки її високому професіоналізму і грамотному лікуванню вдалося стабілізувати стан, повернути самопочуття в норму. Патрашку О.В. - лікар найвищої категорії.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Вертеброневролог Одеса (Вертеброневролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: