Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі відгуки (жіночий лікар в Одесі відгуки)
Жіночий лікар в Одесі відгуки
ККарина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Жіночий лікар в Одесі відгуки 


Дівчатка, мені потрібна ваша порада! Я шукаю хорошого жіночого лікаря і хотіла б почути ваші рекомендації. Якщо у вас є лікар, у якому ви впевнені, будь ласка, поділіться.
 
Шарлотта Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена лікарем Міщенко Ольгою Опанасівною і рекомендую її вам! Була в неї кілька разів, і щоразу переконуюся в її професіоналізмі.
 
Феміда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко - справжній лікар! Завжди відповідає на запитання, проводить ретельні огляди. Атмосфера на прийомі - просто свято! Записуйтеся!
 
Ялина Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко - лікарка високого класу! Вона така уважна, що створюється відчуття, ніби ти їй єдиний пацієнт. Процес лікування з нею - на вищому рівні.
 
Мілена Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу натішитися, що знайшла такого лікаря, як Міщенко! Грамотний, чуйний, проводить усі огляди дуже ретельно. Рекомендую кожній!
 
Стася Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще я хочу порадити вам Колосову Олесю Василівну! Дуже уважна і делікатна лікарка. У процесі лікування завжди тримає вас у курсі. Дякую їй за ефективне лікування на вищому рівні!
 
Анжела40 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова - лікар із золотими руками! Дуже задоволена її роботою. Лікування пройшло на найвищому рівні. Дякую їй за турботу і підтримку!
 
Луїза Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Олесі Колосовій я відчула, що лікування може бути не тільки ефективним, а й приємним. Рекомендую всім, хто цінує професіоналізм і турботу!
 
Оліса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Олесі Василівні за професіоналізм і турботу! Я почувалася в неї на прийомі так комфортно, що вже не хочу до інших лікарів. Рекомендую!
 
Андріана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, а якщо у когось є контакти Міщенка і Колосової, поділіться, будь ласка! Я теж хочу записатися і бути впевненою в якості лікування.
 
Томка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 і записуйтеся до Міщенко Ольги. Але краще телефонуйте заздалегідь, у неї рідко є вільні місця.
 
Стася Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
А Колосова Олеся приймає в лікарні на Малиновського, зв'язатися з нею можете за телефоном - 380966717563.
 
Ulyana Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
У Міщенка і Колосової свій особливий підхід. Записуйтеся до них, якщо хочете отримати лікування на найвищому рівні.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Жіночий лікар в Одесі відгуки (жіночий лікар в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: