Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси
Дульсінея Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси


Здраствуйте! Поділіться досвідом дівчата! Хотілося б більше дізнатися, які у нас в Одесі акушери найдосвідченіші та найпрофесійніші. Насамперед хотілося б почути за п'ятий пологовий будинок, але також цікавлять і інші.
 
Лучик Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала другу дитину в п'ятому пологовому будинку у Полюлях О.А.. Тільки завдяки її професіоналізму, грамотній допомозі та порадам у нас народився прекрасний син. Тільки позитивні емоції від неї і пологового будинку.
 
Сафія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Народжувала в неї минулого року. Протягом пологів була поруч, говорила, що і як робити! Результат - народила сама, жодного розриву, здорова дитина! Зараз збираюся за другою дитиною. Народжувати буду тільки в неї! Професіонал у своїй справі! З таким лікарем можна народжувати щороку! Рекомендую всім!
 
gorgia67 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - дуже хороший акушер. Приймала другу дитину. Ставлення і професіоналізм на вищому рівні. За третьою дитиною якщо наважуся піти, то тільки до неї піду. Рекомендую!
 
mirra Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Народжувала другу дитину, вона мене кесарила. Все зробила акуратно, ставлення чудове. Зараз вагітна третьою і буду народжувати тільки в Оксани Анатоліївни!
 
Nira1 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо ви вирішите народжувати в другому пологовому будинку раджу звернутися до Подоляна Олександра Ілліча. Робив мені КР.  Дитина була 5250, все пройшло добре, десь без його допомоги не вийшов би мій богатир. Дуже рекомендую!
 
Адельфіна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Вчасно зроблене КР, дитина здорова, зелених вод не наковталася, шов ідеальний, після операції вже бігала через тиждень! Дякую Олександру Іллічу щодня за здорову дитину!
 
Яда Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в грудні 2020 року, дитина друга, страшенно боялася, тому що перші пологи були досить важкі. Але, спасибі Олександру Іллічу, все пройшло добре.
 
Camilla1992 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Через гіпоксію плода мені екстрено зробили КР. Завдяки Олександру Іллічу в неї золоті ручки, мій малюк народився здоровим.
 
Беатріс Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з цими акушерами? Якщо у вас залишилися номери телефонів, поділіться, будь ласка.
 
Яда Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся, 0960390029, 0667225294 - Подолян Олександр Ілліч.
 
gorgia67 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - 097-354-00-73.
 
Дульсінея Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що відповіли на мої запитання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 5 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: