Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Прийом у гінеколога в Одесі відгуки (Прийом у гінеколога в Одесі відгуки)
Прийом у гінеколога в Одесі відгуки
Іона Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у гінеколога в Одесі відгуки 


Привіт, дівчатка! Поділіться досвідом, до якого гінеколога краще звернутися на прийом? Втомилася від пошуків надійного фахівця, який дійсно піклується про пацієнтів і виконує свою роботу якісно. Буду вдячна за рекомендації!
 
Аніса Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена прийомом у Колосової Олесі Василівни. Вона чудовий лікар, професіонал своєї справи. Уважно вислуховує і детально пояснює всі нюанси. Рекомендую звернутися до неї!
 
Глорія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж приєднуюся до рекомендації з приводу Колосової Олесі Василівни. Вона справді заслуговує на довіру, завжди готова допомогти і роз'яснити будь-які питання.
 
Дея Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу підтримати рекомендацію з приводу Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Дуже приємний і компетентний фахівець. З упевненістю можу сказати, що це один із найкращих лікарів у місті!
 
Гайя Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років ходжу до Колосової Олесі Василівни і жодного разу не пошкодувала про це. Вона дійсно піклується про своїх пацієнтів і завжди готова допомогти. Рекомендую!
 
Алевтина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Гарбузенко Наталію Дмитрівну. Професійний і чуйний лікар. Дуже рекомендую!
 
Аза Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж звертаюся до Гарбузенко Наталії Дмитрівни вже кілька років і завжди залишаюся задоволена. Вона справжній професіонал своєї справи, завжди готова допомогти і пояснити всі деталі.
 
Агапія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Плюсую рекомендації з приводу Гарбузенко Наталії Дмитрівни. Дуже приємний і компетентний лікар. Рекомендую звернутися!
 
Зорька Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих лікарів? Може хтось знає їхні контактні дані та місце прийому?
 
Аза Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарбузенко Наталія Дмитрівна приймає в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію +380660081932.
 
Гайя Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Раймондаа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за рекомендації! Тепер точно знаю, до кого звернутися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Прийом у гінеколога в Одесі відгуки (Прийом у гінеколога в Одесі відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: