Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер Одеса вартість (Акушер Одеса вартість)
Акушер Одеса вартість
Юна Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер Одеса вартість


Дівчата, які вже народжували, підкажіть до якого акушера краще йти народжувати. Пологи перші і щось страшнувато, хочеться бути впевненою, що пройде все нормально.
 
Іванка66 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в першому пологовому будинку, не раджу туди звертатися. Гроші гребуть великі, а толку нуль.
 
Дегтярьова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, перший пологовий будинок завжди вирізнявся хамським ставленням і дорожнечею.
 
Маргарита Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Але у нас в Одесі не один пологовий будинок, я знаю, що в п'ятому пологовому будинку є хороший акушер - Полюлях Оксана Анатоліївна і в сьомому - Подолян Олександр Ілліч. За цих лікарів можу поручитися, тому що сама в них народжувала.
 
Marichka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала третю дитину в Оксани Полюлях, мені все сподобалося! Прекрасне ставлення лікаря, однозначно раджу!
 
Бертіна Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна була моїм акушером-гінекологом під час пологів. Завдяки її професіоналізму в мене народилася здорова донька природним шляхом. Пологи пройшли без розрізів. Хороший фахівець!
 
8Ulyana Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - це лікар, якому я двічі довірила найцінніше в житті - народження своїх дітей! І можу сказати точно - це лікар від Бога. Це найвищого рівня професіонал, чудова, добра, чуйна, чуйна людина. Якщо ви народжуєте з Оксаною Анатоліївною, це означає одне - все буде добре.
 
Любомира Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були показання до КР, операцію робив Подолян Олександр Ілліч. Йому я дуже вдячна за делікатне, уважне ставлення. І успішно прийняті пологи, звичайно. Все пройшло без пригод, лікар впорався відмінно. Дитина моя здорова, у самої у мене пішло небагато часу на відновлення. Про кращого акушера я і не мріяла.
 
Stella73 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже раджу вибрати Олександра Ілліча, якщо хочете спокійні пологи з постійним відчуттям, що ви в надійних руках професіонала. Лікар уважний, докладно відповідає на всі питання і до моменту пологів не залишається сумнівів, страхів і паніки. Тільки впевненість у відмінному результаті.
 
Odesseya12 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Олександру Іллічу мої другі пологи пройшли ідеально, в доброзичливій, майже сімейній атмосфері, де я і мій син були оточені максимальною увагою і турботою. Не було страху перед пологами, але була впевненість, що як би там не було, я в надійних руках і треба просто максимально довіритися лікарю, що я і зробила. У підсумку на світ з'явився мій син - це найкращий момент у моєму житті.
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, скажіть, чи можна дізнатися контакти цих лікарів?
 
Stella73 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Контакти Олександра Ілліча - 0960390029 0667225294, звертайтеся в пологовий будинок №7, він там працює.
 
Бертіна Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймає в п'ятому пологовому будинку, її телефон - 0973540073.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер Одеса вартість (Акушер Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: