Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси
Мімозаа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси


Шукаю відгуки про перший пологовий будинок і про найкращих акушерів цього пологового будинку. Перші пологи, дуже боюся і хочу щоб пройшло все добре. Порекомендуйте до кого краще звернутися?
 
Калі Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робили кесарів розтин у цьому пологовому будинку, зашив так, що я тепер під великим питанням про другу вагітність. Пологовий будинок рекомендувати не можу й акушерів тямущих там не знаю.
 
Раймондаа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Обходьте стороною цей пологовий будинок, ставлення жахливе, починаючи від санітарок і закінчуючи вище, брутальність, хамство, ніякого спостереження з боку лікарів, повний хаос! Показано кесарів розтин, лікарі стверджують, що ніякого КС - сама народиш. Намагалася піти, і то зі скандалом і дуже проблематично! Я в жаху від такого персоналу і такого ставлення.
 
Зорька Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, розкажіть, хто в кого народжував і кого можете порекомендувати.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Полюлях Оксану Анатоліївну з п'ятого пологового будинку. Я народжувала у неї.  Було планове КР. Операція і відновлення пройшло чудово, без ускладнень!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Оксани Анатоліївни, зробили кесарів у зв'язку з діагнозом "симфізит".  Доктор Полюлях О.А. - чудовий, досвідчений лікар. Дуже уважна, видно, що переживає за своїх пацієнтів. Операція пройшла добре. Шов невеликий, рівний. Якщо буду ще народжувати, то тільки в Оксани Анатоліївни.
 
Агапія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Це лікарка від бога! Добра, уважна, чуйна, розуміє з півслова! Під час пологів підтримувала, слухала, вникала в стан. Я дико вдячна цьому лікарю. Таким лікарям потрібно пам'ятники ставити!
 
Гайя Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала свого первістка з професійною допомогою Подоляна Олександра Ілліча в сьомому пологовому будинку. Упевнена, що мені пощастило! Олександр Ілліч на рідкість позитивна, впевнена і спокійна людина. Кваліфікований фахівець - у цьому також жодних сумнівів немає. Він мені надзвичайно допоміг з моєю донечкою, жодних родових травм у дитини, жодних проблем та ускладнень у мене. Ставлення було дуже уважне, лікар мене і морально прекрасно підтримав. Загалом, я рада, що з цим акушером-гінекологом народжувала! Його можу тільки похвалити. Рекомендую цього лікаря всім жінкам.
 
Іона Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч дуже хороший і добродушний лікар! Спеціаліст своєї справи. Мені дуже пощастило, що з моменту надходження і до закінчення пологів мене супроводжував саме цей лікар!
 
Зефір Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Як же мені пощастило народити свою доньку саме в Олександра Ілліча! Професіонал вищої категорії, майстер своєї справи, нескінченно порядна людина і сильний фахівець.  Раджу звертатися до нього!
 
Полька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо у вас збереглися координати, поділіться.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна працює в пологовому будинку №5 Говорова 28, особистий телефон - 097-354-00-73.
 
Іона Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч, 7 пологовий будинок Одеси, Космонавтів, 11б, 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог 1 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: