Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Малиновський район (Мануальщик Одеса Малиновський район)
Мануальщик Одеса Малиновський район
Лапуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Малиновський район


Мені поставили діагноз: s-подібний сколіоз і артроз поперекового відділу, порадили відразу звертатися до мануального терапевта. Хто вирішував таку проблему за допомогою мануального терапевта, порадьте до кого звернутися
 
Павлина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з таким діагнозом зверталася до Забранського В.В., мені дуже допоміг і вам рекомендую!
 
Циля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Через сидячий спосіб життя забивається спина, інколи з'являється дискомфорт, у певні моменти, коли втомлююся терпіти, звертаюся до мануального терапевта Забранського. Після кількох сеансів уже відчувається позитивна динаміка.
 
Правдина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене мучили щоденні головні болі, важкість у шийному відділі.  Звернулася до лікаря Забранського Допоміг позбутися болю в шиї, забула, що таке головний біль, почуваюся чудово! Наче заново народилася. Рекомендую!
 
Anni1 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до цього лікаря з болем у руці. Після марного ходіння по мануальних терапевтах Царенко і Чеботарь отримала нарешті кваліфіковану допомогу у Владислава Забранського. Біль минув після кількох сеансів.
 
Парасковія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний і грамотний підхід до пацієнта. Була у мануального терапевта Забранського. Вник у мою проблему, вивчив результати МРТ, склав план лікування. Після першого прийому самопочуття значно покращилося, значно зменшилися болі в спині, які мучили. Буду продовжувати лікування і вам рекомендую!
 
Zhorikk Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не вперше звертаюся до Владислава по допомогу, після кількох відвідин відчувається і видно результат. Найголовніше, лікар не витягує просто так гроші за процедури (на жаль, мала сумний досвід з іншими "фахівцями" Коробейніковим і Унановим), а робить все швидко і професійно, усуваючи проблему, і дає рекомендації, щоб результат закріпити.
 
Неоніла Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - чудовий фахівець! Знання, навички та руки якого повернули мене до нормального життя! Раджу!
 
Кирюха Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила курс мануальної терапії. У Владислава Володимировича чарівні руки, таке відчуття, що за спиною виросли крила і знову захотілося жити!
 
Надія Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом?
 
Парасковія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Вілена Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу всім. Без зайвих слів! Перший фахівець, який справді допомагає, відчула полегшення після його сеансів, наче мішок зі спини впав.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Малиновський район (Мануальщик Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: