Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі (Огляд у гінеколога в Одесі)
Огляд у гінеколога в Одесі
Леандра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Огляд у гінеколога в Одесі 


Привіт, дівчата! Мені терміново потрібно відвідати гінеколога, але не знаю, до кого звернутися. Можливо, у когось є хороший досвід з якимось конкретним фахівцем? Поділіться, будь ласка, своїми відгуками та рекомендаціями!
 
Інріда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся досить довгий час у Наталії Дмитрівни Гарбузенко дуже задоволена і вам раджу. Відмінний фахівець і дуже хороша людина.
 
Лігія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую рекомендацію про Гарбузенко Наталію Дмитрівну! Лікар просто чудовий, професіонал своєї справи. Я вже кілька років спостерігаюся у неї і залишаюся дуже задоволена результатами!
 
Ветта Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили звернутися до Колосової Олесі Василівни, і я не пошкодувала про це! Дуже грамотний і уважний фахівець, підходить до лікування відповідально. Рекомендую всім!
 
Божена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо Колосової Олесі Василівни! Я теж залишилася дуже задоволена її роботою. Вона справжній професіонал!
 
Афігея Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Як записатися на консультацію до Колосової Олесі Василівни?
 
Ветта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису до Колосової Олесі Василівни можна звернутися в МКЛ № 10, контактний телефон - 096-671-75-63. Не соромтеся, телефонуйте і записуйтеся!
 
Беніта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім раджу фахівця лікаря-гінеколога Колосову Олесю Василівну. Це не тільки чудовий фахівець і професіонал своєї справи, а й просто чудова людина з великої літери.
 
Георгіна Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пораджу всім, хто зараз читає відгуки про лікарів-гінекологів і робить свій вибір, звернутися за консультацією до Колосової Олесі Василівни. Лікарка дуже уважна, досвідчена, справжній професіонал своєї справи і просто хороша людина.
 
Доля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Гарбузенко Н.Д. кілька років. Відмінний фахівець і просто хороша людина. У безкоштовній медицині зараз рідко зустрінеш, щоб і грамотний лікар, і людяне ставлення до пацієнтів.
 
Джулі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, можете надати інформацію про запис до Гарбузенко Наталії Дмитрівни.
 
Лігія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Охочі записатися до Гарбузенко Наталії Дмитрівни можуть звернутися в ЖК № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте за номером +380660081932 і записуйтеся на консультацію!
 
Гуля Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім за чудові рекомендації! Дуже цінні та корисні поради, які допоможуть багатьом знайти хорошого фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Огляд у гінеколога в Одесі (Огляд у гінеколога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: