Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеса відгуки (Найкращий ендокринолог Одеса відгуки)
Найкращий ендокринолог Одеса відгуки
Юзефа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ендокринолог Одеса відгуки


Допоможіть знайти хорошого гінеколога-ендокринолога. Через 5 місяців після пологів на обличчі стали з'являтися маленькі горбики, які були непомітні, якщо рукою провести по обличчю, то відчувалися, протягом 5 місяців вони не проходять.
 
Ревміра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені в найкоротші терміни було поставлено точний діагноз і призначено правильне лікування. Зараз я почуваюся просто чудово! Вдячна, що Марія Володимирівна продовжує брати участь у моєму житті. Дуже рада, що зустрілася з таким прекрасним професіоналом і чудовою людиною!  Рекомендую Догонову Марію Володимирівну!
 
Мстислава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося інформування: Марія Володимирівна розповіла про всі препарати і пояснила принцип призначеного лікування. Також хочу відзначити професіоналізм лікаря, загалом, і хороше поводження з пацієнтом.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталися до Марії Володимирівни кілька разів із приводу гіпертонічної хвороби в мами. Марія Володимирівна - дуже уважний лікар і грамотний фахівець, який детально роз'яснює пацієнтові всі нюанси лікування. Мама дуже задоволена уважним ставленням і результати лікування очевидні. Найкращі рекомендації.
 
Jenny77 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Любить свою роботу, уважна, компетентна і грамотна, вміє пояснювати доступно, на все відповість, підкаже! Підібрала для мене відповідні препарати, і, найважливіше, мені стало набагато легше! Їй повністю довіряю! Від лікування є користь! Знайшов свого фахівця, і тепер буду ходити тільки до Марії Догонової!
 
Alevtina Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайшла Марію Догонову за відгуками знайомих, дуже рада була потрапити до неї. Пояснила все до тонкощів. Професійна у своїй професії. Раджу йти до неї, не замислюючись!
 
Bozena Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм, доброзичливість, уважність, уважність, терпіння лікаря, послідовність у лікуванні, результативність. Видно, лікар своєї справи!
 
Каміла145 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Марії Володимирівні! Лікування лікар призначила грамотно, послідовно, уважно поставилася, доброзичливо та професійно спілкувалася. Якщо хто сумнівається, раджу, звернутися до цього лікаря!
 
Мартаа Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю, що мені пощастило потрапити на прийом до Марії Догонової. Це лікар великого професіоналізму, досвіду і людина великої душевної щедрості. Вона знає новітні досягнення та новинки у своїй галузі медицини, шанобливо ставиться до пацієнтів.
 
Аристарх Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна - прекрасний лікар! Звернулася до неї з проблемою, і вона змогла чітко, швидко і грамотно поставити рідкісний (!) діагноз. Без зайвих обстежень! Я готувалася до довгих і витратних аналізів, обстежень, але вже за 2 місяці, здавши тільки необхідні аналізи, я знала свій діагноз, і отримала лікування.  Рекомендую всім, хто шукає чудового ендокринолога і не хоче витрачати час, гроші та сили на надмірне обстеження.
 
Іполіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви мене заінтригували цим ендокринологом, дайте, будь ласка, її контакти, хочу відвідати.
 
Мартаа Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - Догонова Марія Володимирівна, веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі, 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Юріус Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Догонова Марія Володимирівна - фахівець із великої літери. Дуже уважно підійшла до моєї проблеми на прийомі. Зробила всі призначення і нічого зайвого. Дуже всім рекомендую звертатися до цього лікаря.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеса відгуки (Найкращий ендокринолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: