Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Суворовський район (гастроентеролог в Одесі Суворовський район)
Гастроентеролог Одеса Суворовський район
Razorage Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог Одеса Суворовський район


Вітаю! Мій пошук досвідченого гастроентеролога триває. Цікавить лікар із сучасним підходом до лікування ШКТ і вмінням встановлювати довірчі відносини з пацієнтами. Які клініки та лікарі викликають довіру?
 
Афалия Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Могу порекомендовать двух выдающихся специалистов – доктора Чайку Анну Александровну и доктора Залевскую Ирину Анатольевну.
 
Графиня Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід доктора Чайки в гастроентерології винятковий, і вона спеціалізується на різних захворюваннях ШКТ. Багато пацієнтів відзначають її уважність та індивідуальний підхід.
 
Ledi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до лікаря Чайки Ганни Олександрівни через давні проблеми з животом. Дуже радий, що вона одразу заглибилася в діагностику і виявила гастрит. Лікування приносить результати!
 
Bantikк Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Чайці Ганні Олександрівні за точний діагноз виразкової хвороби. Лікування почало діяти вже через кілька тижнів. Дуже задоволений результатом!
 
Stygianа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще один досвідчений гастроентеролог з відмінною репутацією - Залевська Ірина Олександрівна. Вона працює в медичному центрі, де надають широкий спектр медичних послуг.
 
BEGEMOTIK Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевська Ірина Олександрівна виявилася чуйним лікарем із глибокими знаннями. Завдяки їй я успішно впоралася з виразковою хворобою.
 
Kinder Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Записався до Залевської Ірини Олександрівни з проблемою жирового гепатозу. Вона провела детальне обстеження і запропонувала індивідуальний план лікування, який допомагає стабілізувати стан печінки.
 
Pingvi Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Залевська Ірина Олександрівна допомогла мені впоратися з ГЕРХ. Її рекомендації та підтримка дали мені можливість повернутися до нормального життя без постійних неприємних симптомів.
 
Maritta Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом?
 
Pingvi Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактний телефон Ірини Олександрівни - 0687958672, телефонуйте і домовляйтеся про консультацію.
 
Графиня Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Чайка приймає в клініці "Лікаріум". Там використовують сучасні методи діагностики та лікування. Записатися можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
SDofB Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за подробиці! Я обов'язково звернуся до одного з них і сподіваюся на позитивний результат.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гастроентеролог » Гастроентеролог Одеса Суворовський район (гастроентеролог в Одесі Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: