Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити хребець Одеса (Вправити хребець Одеса)
Вправити хребець Одеса
Ярина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Вправити хребець Одеса


Підкажіть, мені фахівця костоправа або мануального терапевта, який може вправити хребець в Одесі. Мені порадила подружка до когось звернутися, оскільки сильно мучать болі в ділянці попереку.

Підкажіть хорошого й недорогого фахівця. Буду дуже вдячна.
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сама медсестра, тому розповім Вам для початку теоретичну частину.

Вправити хребець або міжхребцевий диск - це не завжди вирішення проблеми. Болі в спині, попереку, можуть бути через дві проблеми:
1) Це витікання міжхребцевого диска (протрузія або міжхребцева грижа), при якому затискається нервовий корінець, через що і виникає біль. У даному випадку треба вправлення - так звана мануальна терапія.
2) Це м'язові спазми (напруження або розтягнення м'язів), при цьому болять саме м'язи, але ми думаємо, що болить сам хребет. У разі м'язового спазму так звані вправлення нічим, на жаль, не допоможуть... У цьому разі краще звертатися до масажиста або до мануального терапевта, який практикує також і масаж.
До речі, в локалізації болю, за визначенням, відбувається м'язовий спазм так званих м'язів антагоністів (каретних м'язів), тому тільки мануальна терапія (вправляння хребців і дисків) не має хороших результатів без попереднього масажу.
Цитата Ярина ()
Підкажіть хорошого й недорогого фахівця. Буду дуже вдячна.
У нас, у 10-ій лікарні, раніше працював хороший фахівець, тепер, на жаль, пішов і приймає у себе вдома. Хлопець хороший, дуже грамотний хлопець, але заробіток у лікарні його не влаштовував, тому він почав свою практику. Якщо зацікавить, то розповім про нього детальніше.
 
Ярина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Вам за "теоретичний мінімум".
Цитата Galina ()
Хлопець хороший, дуже грамотний хлопець, але заробіток у лікарні його не влаштовував, тому він почав свою практику. Якщо зацікавить, то розповім про нього детальніше.
Так, звісно розкажіть. Рекомендація, ще й від медичного працівника, мені не завадить. Якщо мені рекомендує людина з медичною освітою, значить, цей костоправ гарний фахівець.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну я до нього багато пацієнтів відправила, бо знаю, скількох він людей на ноги, у прямому сенсі слова, поставив.

Він молодий фахівець, з медичною освітою, кілька дипломів із масажу. Працював у нас у лікарні, але потім пішов і почав приймати у себе вдома. Приймає він у Малиновському районі, Молдованка, вулиця Богдана Хмельницького, здається номер 49, це між вулицею Степовою і вулицею Запорізькою. Він робить спочатку масаж, хвилин 35-45, працює за російською школою лікувального масажу, а потім починає Вам вправляти (Вами хрустіти). Усі прийоми у нього дуже м'які, у нього немає прямих натискань, на добивання пацієнта. Пацієнту стає значно краще вже після 1 сеансу. За стандартом, треба з пацієнтом відпрацювати 10 сеансів.
За один сеанс масажу і мануальної терапії (вправляння) бере 100 гривень. Звати його Владислав. Його номери телефонів: (048) 7010704, (063) 4877825, (050) 9935792, (067) 7844314.

Начебто все Вам про нього розповідь і контактні телефони залишила. Якщо будуть питання у Вас, то пишіть. Гарного Вам лікування.
 
Іскра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у Владислава. Хороший лікар. У мене так, дрібні проблеми з шийним відділом ще з дитинства, а ось у чоловіка були проблеми майже у всіх відділах, але більше в поперековому... І пішли ми до Владислава вдвох. Мене він подивився, сказав про проблеми з шийкою і супутні проблеми із зором і головні болі, які якраз виходять від шийного відділу. Чоловіка теж подивився, сказав, що в нього може бути через проблеми з хребтом, і ми почали в нього лікуватися. У чоловіка після першого ж прийому минули болі. У мене після 6-7 разу минули проблеми з ший. Владиславу я і чоловік дуже вдячні. Він багатьох наших рідних тепер лікує і всі ним задоволені. Тож теж рекомендуємо Вам звернутися саме до нього.
 
Ярина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки Галині та Іскрі. Почитала про Владислава в інтернеті, відгуки його пацієнтів мені дуже сподобалися. Видно, що він багатьом людям допоміг і люди йому щиро вдячні. Уже записалася до нього на прийом, через день, оскільки на завтра в нього все зайнято. Сподіваюся він мені допоможе. Ще раз дякую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Вправити хребець Одеса (Вправити хребець Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: